Anglický reprezentant Wilshere se více než po roce vrací k fotbalu

20. 9. 2012 18:48
Jack Wilshere.
Jack Wilshere.

Po dlouhých 14 měsících začal s fotbalisty Arsenalu naplno trénovat talentovaný záložník Jack Wilshere. Dvacetiletého anglického reprezentanta připravilo o celou minulou sezonu zranění kotníku a paty, letos v květnu navíc musel na další operaci s kolenem.

"Trvalo to více než rok, což je hrozně dlouhá doba pro hráče jeho věku. Potřebuje absolvovat několik tréninků, abychom zjistili, jak je zvládne," řekl trenér Arséne Wenger poté, co se dnes Wilshere poprvé připravoval s ostatními.

Zatímco Wilshere už může trénovat, jeho kolega ze zálohy Tomáš Rosický stále zůstává na marodce s achilovkou. Arsenal nicméně prožívá povedený úvod sezony. Po čtyřech kolech anglické ligy je bez porážky a v Lize mistrů úvodní duel vyhrál.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Chtěla nahlásit napadení, její nervozita ale policisty navedla na 15 kilo kratomu v kufru

Domácí
18. 8. 2026

Ústava jako cár papíru: Sněmovna se pokusila omezit prezidenta běžným zákonem, v Senátu tvrdě narazila

Domácí
18. 8. 2026
ilustrační obrázek

Praha otevře unikátní Cizinecký vstup pod Staroměstskou radnicí. Vstup je zdarma

Domácí
18. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ