Arsenal má problém. Lacazette bude takřka dva měsíce chybět

13. 2. 2018 17:09
Fotbalista Alexandere Lacazette.
Fotbalista Alexandere Lacazette.

Francouzský reprezentant Alexandre Lacazette se podrobil operaci kolena a bude až měsíc a půl chybět Arsenalu, který má kvůli tomu starosti se sestavením útoku. Lacazette totiž přijde o oba zápasy s Östersundem v Evropské lize a také o finále Ligového poháru s Manchesterem City.

Lacazette podstoupil dnes artroskopický zákrok. "Po rehabilitaci se vrátí na hřiště za čtyři až šest týdnů," oznámil londýnský klub. První zápas 2. kola Evropské ligy ve Švédsku odehraje Arsenal ve čtvrtek a zasáhnout do něj nemůže ani rekordní lednová posila Pierre-Emerick Aubameyang z Dortmundu.

Šestadvacetiletý Lacazette je této sezoně nejlepším střelcem Arsenalu v anglické lize s devíti góly. V sobotu však zahodil dvě velké šance a Arsenal prohrál s Tottenhamem 0:1. O Ligový pohár si tým Petra Čecha zahraje proti City 25. února ve Wembley.

Autor: ČTK Foto: ČTK , PA/John Walton

Další čtení

Je to stále koníček, říká jeden z největších sběratelů věcí po Freddiem Mercurym

Domácí
21. 10. 2025

Fiala: Vláda začátkem listopadu vyhodnotí, zda má smysl poslat Sněmovně rozpočet

Domácí
20. 10. 2025

Česko nabídlo Slovensku pomoc při problémech po odstřižení od ruského plynu

Zahraničí
20. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ