Arsenal porazil 2:0 Citizens, Chelsea tiše slaví

18. 1. 2015 16:42
Slavící hráči Arsenalu.
Slavící hráči Arsenalu.

Fotbalisté Arsenalu zvítězili ve šlágru anglické ligy na hřišti Manchesteru City 2:0, záložník Tomáš Rosický odehrál za hosty 24 minut. Arsenal ukončil soupeřovu sérii dvanácti utkání bez porážky a posunul se na páté místo, druzí "Citizens" ztrácejí na vedoucí Chelsea pět bodů. West Ham porazil Hull 3:0 a poprvé po čtyřech utkáních naplno bodoval.

Fotbalisté West Hamu porazili v anglické lize Hull 3:0 a poprvé po čtyřech utkáních naplno bodovali. West Ham nevyužil úvodní tlak ke vstřelení rychlého gólu a dění na hřišti se poté poměrně vyrovnalo. Po změně stran se ale svěřenci Sama Allardyce dočkali a šance "Tygrů" na body utnuli hned třemi brankami.

Anglická fotbalová liga - 22. kolo:


West Ham United - Hull 3:0
(49. Carroll, 69. Amalfitano, 72. Downing)

Manchester City - Arsenal 0:2 (24. Cazorla z pen., 67. Giroud).

Další čtení

ilustrační foto

Americká diplomacie: Je tu vážná hrozba, že Hamás zaútočí na civilisty

Zahraničí
19. 10. 2025
Podnik Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary postupně obnovuje lesní tůně v okolí města. Na snímku je tůň u Kolovského rybníka.

Karlovarské lázeňské lesy vybudovaly čtyři nové tůně, celkem jich mají 40

Domácí
18. 10. 2025
Spoluator Matyáš Habermann při odhalení lavičky malíře a ilustrátora Zdenka Rykra.

Chotěboř věnovala lavičku rodáku Rykrovi, výtvarníkovi a autorovi grafik

Domácí
Aktualizováno: 18. 10. 2025 21:39

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ