Barcelona si stěžuje na rozhodčího. Na Starka podala protest

4. 4. 2013 21:14
Hráči Barcelony děkují fanouškům.
Hráči Barcelony děkují fanouškům.

Vedení FC Barcelona podalo oficiální stížnost na výkon rozhodčího Wolfganga Starka v úterním zápase čtvrtfinále Ligy mistrů proti Paris St. Germain. Zástupci katalánského klubu si Evropské fotbalové unii UEFA stěžují, že sudí neměl kvůli ofsajdu uznat gól Zlatana Ibrahimovice.

Švédský útočník, jenž před dvěma lety odehrál jednu sezonu v Barceloně, vyrovnal v 79. minutě na 1:1. "Poslali jsme UEFA dopis, v němž vyjadřujeme svou nespokojenost s tím, že rozhodčí v Paříži neuplatnil pravidla," uvedl mluvčí Barcelony Toni Freixa.

Úvodní čtvrtfinálový zápas v Paříži skončil remízou 2:2, odveta je na programu příští týden ve středu na Nou Campu.

Autor: ČTK

Další čtení

Ukrajina útočí na Krym: Po útoku na elektrárny čelí Sevastopol kritické situaci

Zahraničí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Spor o daňové koeficienty: Čtyři největší města jsou podle senátorů neoprávněně zvýhodněna

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Pátrání po muži u čelákovického učiliště: Policie našla zbraně, muž skončil v léčebně

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ