Brémy mají první body, gólem přispěl Gebre Selassie

24.09.2016 22:26

Hráči Manchesteru City slaví branku do sítě rivalů z United.

Fotbal
Schick skóroval. Man City ovládlo derby. PSG sestřelilo Monako

Aktualizováno 11.11. 23:54UVNITŘ VÝSLEDKY NEJPRESTIŽNĚJŠÍCH EVROPSKÝCH FOTBALOVÝCH LIG. V bitvě o Manchester zvítězili ve 12. kole anglické ligy fotbalisté City nad městskými rivaly... více

Mönchengladbach vyhrál díky Pléově hattricku 3:1 v Brémách.

Německá Bundesliga
Mönchengladbach vyhrál díky Pléově hattricku 3:1 v Brémách

Aktualizováno 10.11. 21:05Fotbalisté Borussie Dortmund porazili Bayern Mnichov 3:2 a upevnili si první místo, šlágr 11. bundesligového kola rozhodl střídající Paco Alcácer. Brémy... více

Hannover porazil Wolfsburg 2:1. oba týmy daly gól z penalty.

Hannover podruhé v lize vyhrál, zdolal Wolfsburg

Fotbalisté Hannoveru vyhráli v německé lize teprve druhý zápas. V utkání 11. kola doma zdolali Wolfsburg 2:1, ale z barážové šestnácté pozice jim vítězství... více

Ignorant Özil: Je mi fuk, co si o mě lidé myslí.