Autor: Adam Mašek

Lucas Vazquez (vlevo) z Realu proti jednomu z obránců Valladolidu.

Španělský fotbal
Real doma inkasoval v závěru a ztratil body s Valladolidem

Aktualizováno 24.08. 23:06Fotbalisté Realu Madrid v druhém kole španělské ligy remizovali 1:1 s Valladolidem. Domácí Bílý balet o výhru přišel dvě minuty před koncem a hosté na stadionu... více

Giorgio Chiellini.

Italský fotbal
Juventus uhrál těsnou výhru, Neapol zvládla přestřelku

Aktualizováno 24.08. 22:52Fotbalisté mistrovského Juventusu vstoupili do nové sezony italské ligy výhrou 1:0 nad Parmou. O vítězství hostujícího celku, kterému na lavičce chyběl nemocný... více

Pavel Kadeřábek slaví branku.

Německá liga
Kadeřábkův gól Pavlenkovi rozhodl o výhře, Lewandowski nasázel hattrick

Aktualizováno 24.08. 20:40Souboj českých fotbalových reprezentantů ve druhém kole německé ligy rozhodl tři minuty před koncem gól obránce Pavla Kadeřábka. Hoffenheim díky němu zvítězil... více

Tammy Abraham (v bílém) slaví gól do sítě Norwiche.

Anglická liga
Liverpool si ve šlágru poradil s Arsenalem, United doma padli

Původní zpráva Aktualizováno 24.08. 20:48Fotbalisté Manchesteru United ve třetím kole anglické ligy nedali penaltu a nečekaně doma prohráli 1:2 s Crystalem Palace. Chelsea naopak poprvé pod vedením... více