Chelsea a Arsenal vypadly bez českých hvězd už ve čtvrtfinále

30. 11. 2011 08:07
Útočník Chelsea Fernando Torres.
Útočník Chelsea Fernando Torres.

Fotbalisté Chelsea a Arsenalu bez českých hvězd vypadli ve čtvrtfinále Ligového poháru. Chelsea prohrála bez odpočívajícího gólmana Petra Čecha s Liverpoolem 0:2, na úkor finalisty minulého ročníku Arsenalu, jemuž chyběl záložník Tomáš Rosický, postoupil Manchester City.

Čechův náhradník Ross Turnbull sice chytil v prvním poločase Carrollovi penaltu, jenže ani to Chelsea nepomohlo. Po změně stran zařídili Liverpoolu postup svými góly Maxi Rodríguez a Kelly. Čech po dohodě s trenérem Villasem-Boasem do čtvrtfinále nenastoupil a šetřil se kvůli náročnému programu Chelsea.

Dlouho bezbrankový stav utkání Arsenalu s Manchesterem City zlomil v 83. minutě argentinský útočník Agüero. Do semifinále postoupil také druholigový Cardiff po výhře 2:0 nad Blackburnem. Zápas Manchester United - Crystal Palace je na programu ve středu

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

ilustrační foto

V USA se zase střílelo na univerzitě. Zatím jsou dva mrtví, další v kritickém stavu

Zahraničí
14. 12. 2025

Střelba na Brownově univerzitě v USA zasáhla mnoho lidí. Mrtvé sčítají

Zahraničí
Aktualizováno: 14. 12. 2025 01:41

Pět mužů chtělo v Německu autem zaútočit na vánoční trh. Zatkli je

Zahraničí
Aktualizováno: 14. 12. 2025 01:44

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV