Další trest. Fotbalový fanoušek vyfasoval pět let

10. 1. 2020 20:02
Další trest za rasismus. Fanoušek nepůjde na fotbal pět let
Další trest za rasismus. Fanoušek nepůjde na fotbal pět let

Fanoušek Manchesteru City nesmí kvůli rasistickým nadávkám útočníkovi Raheemu Sterlingovi pět let na fotbal. Osmapadesátiletý Ian Baldry se k prohřešku před soudem přiznal. Navíc ho během následujících dvanácti měsíců čeká 200 hodin veřejně prospěšných prací.

Baldry byl potrestán za to, že Sterlinga urážel při domácím ligovém utkání s Bournemouthem předloni v prosinci, v němž útočník přispěl jedním gólem k výhře 3:1. Anglický reprezentant nadávku neslyšel, ale Baldryho pořadatelům nahlásili okolo sedící příznivci.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/EMPICS/Anthony Devlin

Další čtení

ilustrační obrázek

Drogový trh v Česku se mění. Prodejci prchají do šifrovaných aplikací a k mrtvým schránkám

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Venezuela po ničivém zemětřesení hlásí 235 mrtvých a tisíce pohřešovaných

Zahraničí
26. 6. 2026
Tereza Balonová na snímku z 5. dubna 2024

Festival Porta spojí v Řevnicích historii se současnou hudbou, oslaví 60 let

Kultura
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ