Drogba míří do Kanady, bude hrát za nejhorší tým soutěže

27. 7. 2015 21:31
Didier Drogba ještě v dresu Chelsea.
Didier Drogba ještě v dresu Chelsea.

Didier Drogba bude po odchodu z Chelsea hrát zámořskou fotbalovou ligu MLS za nejhorší tým loňské sezony Montreal Impact. Kanadský klub dnes oznámil, že se sedmatřicetiletým hráčem podepsal smlouvu poté, co na něj získal práva od Chicaga.

Drogba se na jaře rozloučil s Chelsea ziskem titulu, který při předchozím angažmá na Stamford Bridge s klubem vybojoval třikrát. V roce 2012 s ním vyhrál také Ligu mistrů. Pak nastupoval bývalý kapitán reprezentace Pobřeží slonoviny za Šanghaj Šen-chua a Galatasaray Istanbul.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Darren Walsh

Další čtení

ilustrační obrázek

„Musíme dostat děti do škol,“ říká ministr. Slovensko plánuje přísnější postihy pro rodiče záškoláků

Zahraničí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Starmerův odkaz: Od slibů o prosperitě k rekordu ve zvyšování daní a odchodu zadními vrátky

Zahraničí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Jihokorejská čistka pokračuje: Exministr spravedlnosti míří na 25 let do vězení

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ