Drogba míří do Kanady, bude hrát za nejhorší tým soutěže

27. 7. 2015 21:31
Didier Drogba ještě v dresu Chelsea.
Didier Drogba ještě v dresu Chelsea.

Didier Drogba bude po odchodu z Chelsea hrát zámořskou fotbalovou ligu MLS za nejhorší tým loňské sezony Montreal Impact. Kanadský klub dnes oznámil, že se sedmatřicetiletým hráčem podepsal smlouvu poté, co na něj získal práva od Chicaga.

Drogba se na jaře rozloučil s Chelsea ziskem titulu, který při předchozím angažmá na Stamford Bridge s klubem vybojoval třikrát. V roce 2012 s ním vyhrál také Ligu mistrů. Pak nastupoval bývalý kapitán reprezentace Pobřeží slonoviny za Šanghaj Šen-chua a Galatasaray Istanbul.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Darren Walsh

Další čtení

ilustrační obrázek

První případ eboly ve Francii: Lékař je v izolaci, úřady pátrají po kontaktech

Zahraničí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Majitelé psů, pozor: Od července startuje centrální evidence. Za chyby ručíte vy

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Boj s ohněm i vedrem. Jihomoravští hasiči v tropických dnech přehodnocují taktiku

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ