Kdo bydlí u Ronalda v baráku? Krásné ženy? Ne. Bek Manchesteru

29. 12. 2014 17:46
Útočník Cristiano Ronaldo.
Útočník Cristiano Ronaldo.

Velká naděje anglického fotbalu Luke Shaw se zhlédl ve hvězdě Realu Madrid Cristianu Ronaldovi. Obránce Manchesteru United si dokonce od portugalského útočníka pronajímá dům, ve kterém Ronaldo bydlel během angažmá v Manchesteru. Podle britského nedělníku Sunday People mu za vilu s pěti ložnicemi platí 7000 liber (asi 247 tisíc korun) měsíčně.

"Luke ten dům zbožňuje. Zvláště proto, že patří Ronaldovi, který je jeho fotbalovým vzorem," citoval list Sunday People nejmenovaný zdroj.

Ronaldo si dům pořídil v roce 2003 při příchodu do Manchesteru za téměř čtyři miliony liber. V roce 2009, kdy přestoupil do Realu Madrid, chtěl nemovitost prodat, ale nepovedlo se. Proto se ho rozhodl pronajímat.

Nyní si dům v městečku Alderley Edge na předměstí Manchesteru s vnitřním bazénem, pěti ložnicemi, saunou a vlastní posilovnou užívá teprve devatenáctiletý Shaw. Jeden z největších anglických talentů posledních let do Manchesteru přestoupil v létě za 30 milionů liber ze Southamptonu

Další čtení

ilustrační foto

Pěšky do školy! V Česku začala tradiční výzva pro školy, školáky i rodiče

Domácí
15. 9. 2025
Fanoušci brněnské Komety - ilustrační foto

Opilý fanoušek Komety napadl trenéra Sparty. Nepřijatelné, říkají Pražáci

Sport
15. 9. 2025
ilustrační foto

Provozovatelé elektrokoloběžek to nevzdávají. Chtějí jednat o svém zákazu

Domácí
Aktualizováno: 15. 9. 2025 14:13

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ