Kollera chce <span>ruský šampion</span>, útočník chce do Francie

30. 7. 2009 18:15
Fotbalista Jan Koller
Fotbalista Jan Koller

Fotbalista Jan KollerFotbalista Jan Koller by se mohl na podzim objevit v Lize mistrů. O kanonýra projevil zájem ruský mistr Rubin Kazaň, který by ho rád získal ze Samary.

Jednání jsou ale podle hráčova agenta Pavla Pasky teprve v počátku. "Ano, Rubin se o Jana Kollera zajímá. Ale mluvit o přestupu je ještě brzo," řekl Paska listu Sovětskij Sport. "Možná v pátek se k tomu bude dát říct více," prohlásil manažer nejlepšího střelce v historii české reprezentace.

Šestatřicetiletý útočník přestoupil do Samary loni po mistrovství Evropy a má v klubu smlouvu do konce letošního roku. Prodloužit ji údajně nehodlá.

Není však jisté, zda Kazaň s nabídku u Koller uspěje: hráč sám se v minulých dnech nechal slyšet, že by rád získal angažmá někde poblíž Monaka, kde v minulosti působil. „Ideální by to bylo někde poblíž ve Francii, v první nebo ve druhé lize, to je jedno. Je to kvůli rodině, dcera brzy začne chodit do školy," řekl Koller v rozhovoru pro Deník.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Varso Tower je už pět let s 310 metry nejvyšším mrakodrapem v EU

Ekonomika
20. 2. 2026
Petr Jan Juračka

Na festivalu ve Velkém Meziříčí budou cestovatelé mluvit i o Antarktidě

Domácí
19. 2. 2026

Soud uložil Rakušanovi podmínku za to, že nechal umrznout partnerku v Alpách

Zahraničí
19. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ