Kouřil vodní dýmku. Aston Villa vyřadila z kádru Agbonlahora

1. 4. 2016 17:42
Anglický fotbalista ve službách Aston Villy Gabriel Agbnlahor.
Anglický fotbalista ve službách Aston Villy Gabriel Agbnlahor.

Aston Villa vyřadila z prvního týmu útočníka Gabriela Agbonlahora, poté co se v britských médiích objevily fotografie, jak fotbalista na dovolené v Dubaji kouří vodní dýmku. Snímky rozzlobily řadu fanoušků posledního celku tabulky, jenž ztrácí na záchranu 12 bodů.

Devětadvacetiletého Agbonlahora, který si třikrát zahrál za anglickou reprezentaci, vyřadil z kádru pro sobotní zápas s Chelsea dočasný trenér Eric Black. Dosavadní asistent převzal birminghamské mužstvo tento týden po odvolání Rémiho Gardeho. "Chci, aby se hráči soustředili na zápasy," odůvodnil své rozhodnutí.

Agbonlahor odehrál v této sezoně za Aston Villu 18 zápasů, ale vstřelil jen jeden gól a před Gardeho odchodem vypadl ze základní sestavy. V následné reprezentační přestávce odjel na výlet do Spojených arabských emirátů, který ho nakonec stál místo v týmu.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Paralympionici dostanou za své medaile stejné peníze jako olympionici

Sport
29. 1. 2026
ilustrační foto

Zadržení v Černošicích zřejmě prodávali hromadně řidičáky za úplatek

Domácí
29. 1. 2026
ilustrační foto

Prezident Pavel je na dovolené ve Španělsku. Užívá si ji na motorce

Domácí
29. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ