Liverpool vzkázal Arsenalu: Suáreze neprodáme

26. 7. 2013 12:41
Luis Suárez není podle Liverpoolu na prodej.
Luis Suárez není podle Liverpoolu na prodej.

Zástupci Liverpoolu znovu zopakovali, že chtějí v klubu udržet nejlepšího útočníka minulé sezony Luise Suáreze. Současně potvrdili, že uruguayský fotbalista by se měl v sestavě objevit v posledním zápase přípravného asijského turné proti Thajsku.

O Suáreze se v minulých dnech zajímal londýnský Arsenal, který za jeho služby nabízel nejprve 30 milionů a poté 40 milionů a jednu libru navrch (asi 1,2 miliardy korun). Generální manažer Liverpoolu Ian Ayre však v pátek uvedl, že klub obě nabídky odmítl a žádné další už nebude řešit.

Šestadvacetiletý Suárez, jemuž klub prodloužil dovolenou kvůli reprezentačním povinnostem na Poháru FIFA v Brazílii, se připojil ke klubu minulý týden. V Austrálii odehrál 20 minut přípravného zápasu proti Melbourne Victory (2:0).

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

Pochod rovnosti a respektu Prague Pride

Prahou jde průvod Prague Pride, účastníci uctili minutou ticha oběti útoku v Berlíně

Domácí
8. 8. 2026
Svěcení a žehnání zrestaurovaných varhan poutního kostela Navštívení Panny Marie v Bozkově na Semilsku. Vzácný nástroj z poloviny 19. století patří k nejcennějším v litoměřické diecézi, byl ale v havarijním stavu a na jeho opravě se pracovalo od roku 2013. Oprava nástroje stála přes 5,5 milionu korun, téměř polovinu dal Liberecký kraj.

Putování za varhanními skvosty Libereckého kraje nabídne šest koncertů

Kultura
8. 8. 2026
ilustrační foto

AP: Opice v Nepálu plení úrodu a ohrožují místní zemědělské komunity

Zahraničí
8. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ