Lloris za jízdu v opilosti přišel o řidičák. Zaplatí i tučnou pokutu

12. 9. 2018 12:35
Hugo lloris se dozvěděl trest za řízení v opilosti.
Hugo lloris se dozvěděl trest za řízení v opilosti.

Francouzský brankář Hugo Lloris už zná trest za řízení v podnapilém stavu. Od soudu vyfasoval pokutu ve výši padesáti tisíc liber, což je v přepočtu necelých jeden a půl milionu korun. Dvacet měsíců se navíc nesmí posadit za volant.

Řídit po požití alkoholu se nesmí. To už zjistil také kapitán francouzské fotbalové reprezentace Hugo Lloris, jehož sporťák Porsche Panamery před třemi týdny zastavili policisté. Nedávný vítěz světového šampionátu překročil při návratu domů z oslavy povolenou rychlost, projel křižovatkou na červenou a nadýchal při dechové zkoušce. Následně strávil několik hodin v cele.

Nyní se dozvěděl trest. Soud mu uložil pokutu ve výši 50 tisíc liber a zákaz řízení na dvacet měsíců. Sám fotbalista s rozhodnutím státního orgánu souhlasil. Za své chování se již dříve omluvil. "Řízení pod vlivem alkoholu je naprosto nepřijatelné a přijímám za své chování plnou zodpovědnost. Tohle není příklad, jaký chci dávat," kál se gólman londýnského Tottenhamu.

Rodák a odchovanec Nice, který kvůli svalovému zranění zmeškal úvodní utkání své reprezentace v Lize národů, tak nyní muset vymyslet, jak se začne přepravovat na příští tréninky. Za volant už sednout nemůže.

Autor: Jan RochovanskýFoto: ČTK/PA/Nick Ansell

Další čtení

ilustrační obrázek

Stát utrácí miliardy, výsledky ale zaostávají. NKÚ odhalil systémové selhání

Domácí
7. 4. 2026
Lázně Darkov: Lázeňská kolonáda

Lázně Darkov získaly ocenění za projekt nové kolonády a hudební fontány

Relax
29. 3. 2026
Modelky na večírku k vydání říjnového čísla časopisu Playboy z roku 2005.

Králík, který dobyl svět: Příběh časopisu, který odstartoval sexuální revoluci

Zahraničí
7. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ