Nastoupí Messi o víkendu? Už jsem zdráv, hlásí Argentinec

18. 10. 2013 14:40
Fotbalista Barcelony Lionel Messi
Fotbalista Barcelony Lionel Messi

Po třítýdenní vynucené pauze je nejlepší fotbalista světa Lionel Messi připravený vrátit se do zápasového kolotoče. Barceloně po zranění stehna bude k dispozici pro sobotní utkání španělské ligy proti Osasuně Pamplona, ale je možné, že ho trenér Gerardo Martino bude šetřit na další náročný program.

"Jsem na návrat připravený," vzkázal šestadvacetiletý argentinský kanonýr v pátek prostřednictvím sociální sítě. Messi od pondělí s Barcelonou opět trénuje, kvůli zranění z konce září přišel o závěrečné dva zápasy argentinské reprezentace v kvalifikaci o mistrovství světa.

Obhájce španělského titulu a lídr tabulky po zápase s Pamplonou nastoupí v úterý v Lize mistrů na půdě AC Milán a o čtyři dny později čeká Messiho a spol. první El Clásico v sezoně s Realem Madrid.

Autor: ČTK Foto: AP Photo/Manu Fernandez

Další čtení

ilustrační fotografie

Kontroly nočních podniků odkrývají stovky prohřešků. Některé mohou stát statisíce

Domácí
9. 5. 2026
ilustrační fotografie

Důchod nestačí na zachování životní úrovně. Češi chtějí víc

Domácí
9. 5. 2026

Už nikdy smrt nevinného dítěte. Systém musí začít skutečně chránit ty nejzranitelnější

Domácí
9. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ