Norimberk znovu prohrál, Klose zaznamenal hattrick

26.09.2007 22:08

Schalke gólem z penalty porazilo Herthu Berlín

Fotbalisté Schalke porazili v páteční předehrávce 8. kola německé ligy Herthu Berlín 1:0. O jediný gól zápasu se postaral minutu před přestávkou Rafinha, který... více

Wolfsburg byl blízko výhře, nakonec remizoval

Blízko překvapivé výhře nad vicemistrem Schalke 04 byli dnes v německé lize fotbalisté Wolfsburgu, kteří ještě čtyři minuty před koncem vedli 1:0 po brance... více

Bayern Mnichov má první jarní výhru

První výhru v jarní části sezony německé ligy zaznamenali fotbalisté Bayernu Mnichov. V 21. kole porazili Bilelefeld 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil... více

Fotbalisté Schalke porazili Brémy, vedou bundesligu

Fotbalisté Schalke 04 se ujali vedení v bundeslize, když v nedělním šlágru dokázali zvítězit na hřišti dosud vedoucích Brém 2:0 díky gólům dánského útočníka... více