Nový rok, nová doba. Marseille zase prohrála, nestačila na Montpellier

10. 1. 2015 01:44
Fotbalisté Marseille podruhé v řadě prohráli.
Fotbalisté Marseille podruhé v řadě prohráli.

Vedoucí tým francouzské fotbalové ligy Marseille prohrál i druhý zápas v novém kalendářním roce a může přijít o první místo v tabulce. Olympique nechal v předehrávce 20. kola všechny body Montpellieru, kde prohrál 1:2.

Fotbalisté Marseille v neděli nečekaně vypadli ve 3. kole domácího poháru s Grenoblem ze čtvrté nejvyšší soutěže a v lize se jim reparát nepovedl. Góly Montpellieru vstřelili v 36. minutě Bérigaud a v 62. minutě Lasne, za hosty pouze snížil v 68. minutě Omrani.

Olympique má po páté ligové porážce v sezoně náskok dvou bodů před druhým Lyonem a tří před třetím PSG, jež mají zápas k dobru. Montpellier se posunul na osmou pozici.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Americký dolar směřuje k největšímu týdennímu poklesu od dubna

Ekonomika
3. 7. 2026

Archeologové z Monoxylonu V dopluli do cíle, Egejským mořem urazili 430 km

Domácí
3. 7. 2026
Na silnici I/38 u obce Štoky na Havlíčkobrodsku havarovala dvě nákladní auta, po nehodě začala hořet. Oba řidiči zemřeli.

Smrtelná nehoda dvou kamionů na pět hodin zavřela silnici na Havlíčkobrodsku

Domácí
3. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ