Odvolání kouče? Fotbalisté Valencie protestují mlčením

17. 9. 2019 08:37
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Fotbalisté Valencie dali před úterním zápasem Ligy mistrů tichým protestem najevo nespokojenost s odvoláním trenéra Marcelina. Podle španělských médií odmítli někteří hráči přijít na tiskovou konferenci před duelem na hřišti Chelsea a nový kouč Albert Celades předstoupil před novináře sám.

"Samozřejmě to není ideální situace, je to ale rozhodnutí hráčů," řekl třiačtyřicetiletý Celades. Ten tým převzal v polovině minulého týdne po nečekaném odvolání Marcelina, který se mezi hráči i fanoušky těšil velké oblibě. "Víc k tomu nemám co říct. Nic s tím nenadělám," dodal.

Podle pravidel UEFA musí na každou tiskovou konferenci trenéra doprovodit alespoň jeden hráč. Fotbalisté Valecie se vyhnuli mediálním povinnostem už po sobotní ligové prohře 2:5 na hřišti Barcelony.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/EFE/Ana Escobar

Další čtení

ilustrační obrázek

Konec kontroly? Sněmovna schválila rozpočtové změny umožňující vyšší zadlužování

Domácí
8. 7. 2026
ilustrační obrázek

Benzínová krize šetří životy koní. Ruský venkov přesedá do sedel

Zahraničí
8. 7. 2026
Argentinec Lionel Messi oslavuje svůj druhý gól během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Argentinou a Egyptem

Zázrak v Atlantě: Argentina dvanáct minut před koncem utekla hrobníkovi z lopaty

Sport
8. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ