Pelé byl opět hospitalizován, jeho stav není vážný

27. 11. 2014 05:00
Legendární Pelé.
Legendární Pelé.

Druhou hospitalizaci v krátké době legendárního brazilského fotbalisty Pelého si vyžádal zánět močových cest. Diagnózu, o které spekulovala média, v oficiálním středečním prohlášení potvrdilo vedení kliniky v Sao Paulu. Kdy by mohl být trojnásobný mistr světa propuštěn, ale zástupci nemocnice neuvedli.

Čtyřiasedmdesátiletý Pelé skončil znovu v lékařské péči devět dní poté, co opustil nemocnici Alberta Einsteina po operaci ledvinových kamenů. Při běžné pooperační kontrole totiž lékaři odhalili infekci močových cest. Podle oficiálního prohlášení dostává Pelé nitrožilně antibiotika a jeho stav je stabilní.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Francois Mori

Další čtení

Policie zasahovala v Ostravě-Zábřehu proti ozbrojenému muži, který na sídlišti střílel a zranil ženu

Drama v Ostravě-Zábřehu: Žena přežila útok manžela, on spáchal sebevraždu

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Česko míří k rekordním teplotám: O víkendu může padnout historické maximum 40,4 stupně

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Policie zasahovala v Ostravě-Zábřehu: Střelec postřelil ženu, podle primátora byl eliminován

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ