Fotbalisté Atlética Madrid ve 3. kole Ligy mistrů překvapivě jen remizovali 0:0 na hřišti Karabachu a po třech zápasech jsou ve skupině C bez vítězství s pouhými dvěma body. V Ázerbájdžánu nevyužili ani početní převahu v poslední čtvrthodině po vyloučení Dina Ndlovua.
Atlético mělo v utkání hned několik dobrých šancí, ale hráči španělského celku si nedokázali poradit s brankářem Ibrahimem Šehičem nebo pálili vedle. Gólu dal v 54. minutě Antoine Griezmann, ale byl v ofsajdu. Hostům nepomohlo, ani když v 75. minutě dostal za simulování druhou žlutou kartu Ndlovu a domácí šli do deseti.
Atléticu, které bylo v posledních dvou sezonách ve finále a v semifinále, hrozí vyřazení už v základní skupině. V konkurenci Chelsea a AS Řím už si nemůže v dalších zápasech dovolit ztrácet.