Remíza Stuttgartu se Schalke otevřela německou ligu

10. 8. 2007 22:50
bez popisku 18453
bez popisku 18453

Německá fotbalová liga v pátek odstartovala atraktivním zápasem, v němž se rozešly smírně nejlepší týmy uplynulého ročníku soutěže. Mistrovský Stuttgart na vyprodaném domácím stadionu pro 55.000 fanoušků remizoval 2:2 se Schalke 04. 

První branku nové bundesligové sezony vstřelil v 25. minutě hostující Kobiašvili, jehož střelu jeden z bránících hráčů tečoval do protipohybu gólmana Schäfera. 

V druhém poločase byl Stuttgart aktivnější a díky dvěma brankám během čtyř minut otočil skóre. V 70. minutě však přišel na hřiště nováček v týmu Schalke Rakitič a po šesti minutách ozdobil svou bundesligovou premiéru vyrovnávacím gólem. 

Výsledek - 1. kolo: 

Stuttgart - Schalke 2:2 (63. Khedira, 67. Pardo z pen. - 25. Kobiašvili, 76. Rakitič).

Foto: ČTK/AP

Autor: ČTK

Další čtení

Družice studentů VUT už je ve startovacím modulu rakety a čeká na let do vesmíru

Domácí
25. 6. 2026

Cloud od Amazonu a Microsoftu by měl podléhat přísnějším pravidlům, uvedla EK

Ekonomika
25. 6. 2026
Jan Wolf

Policie po výslechu zadržela karvinského primátora, žalobce navrhl vazbu

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ