Remíza Stuttgartu se Schalke otevřela německou ligu

10. 8. 2007 22:50
bez popisku 18453
bez popisku 18453

Německá fotbalová liga v pátek odstartovala atraktivním zápasem, v němž se rozešly smírně nejlepší týmy uplynulého ročníku soutěže. Mistrovský Stuttgart na vyprodaném domácím stadionu pro 55.000 fanoušků remizoval 2:2 se Schalke 04. 

První branku nové bundesligové sezony vstřelil v 25. minutě hostující Kobiašvili, jehož střelu jeden z bránících hráčů tečoval do protipohybu gólmana Schäfera. 

V druhém poločase byl Stuttgart aktivnější a díky dvěma brankám během čtyř minut otočil skóre. V 70. minutě však přišel na hřiště nováček v týmu Schalke Rakitič a po šesti minutách ozdobil svou bundesligovou premiéru vyrovnávacím gólem. 

Výsledek - 1. kolo: 

Stuttgart - Schalke 2:2 (63. Khedira, 67. Pardo z pen. - 25. Kobiašvili, 76. Rakitič).

Foto: ČTK/AP

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto, Grosses Wiesbachhorn

Český horolezec zahynul po pádu v rakouských Alpách

Zahraničí
23. 6. 2026
Emily McLaughlinová, na snímku z 5. února 2024

Český ministr spravedlnosti a velvyslankyně Kanady podepsali smlouvu o vydávání

Domácí
23. 6. 2026

Vlaky po celém Německu stojí kvůli poruše rádiového spojení, uvádějí média

Zahraničí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ