Ronaldinho si pobyt ve vězení prodlouží. Čas si krátí fotbálkem

5. 4. 2020 13:09
Zatčený Ronaldinho (v bílém).
Zatčený Ronaldinho (v bílém).

Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldinho, který je v Asunciónu ve vězení kvůli falšování dokladů a podezření z praní špinavých peněz, bude kvůli koronaviru déle ve vězení. Práci paraguayských úřadů totiž nákaza omezuje a vyšetřování se proto podle agentury SID prodlouží.

Ronaldinho, který byl zvolen nejlepším fotbalistou světa v letech 2004 a 2005, byl v paraguayské metropoli zadržen začátkem března poté, co se prokázal falešným pasem.

Proč měl někdejší hráč Barcelony a AC Milán padělané doklady, není jasné. Policisté vyšetřují i možnost, že se zapletl do praní špinavých peněz.

Pobyt ve vězení si bývalá fotbalová hvězda snaží zpříjemnit, jak to jen jde. Se spoluvězni hraje například nohejbal přes volejbalovou síť.

Autor: ČTK Foto: ČTK , AP/Jorge Saenz

Další čtení

Jak si vybrat ideální bazén? Je to jednoduché

Domácí
19. 5. 2026
ilustrační obrázek

Bez řidičáku, bez přilby, bez pojištění. Muž ujížděl policistům na zakázané koloběžce

Domácí
19. 5. 2026
ilustrační obrázek

Třetina zemědělců zažila zdražení hnojiv o polovinu. Většina se obává dopadů na výnosy

Domácí
19. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ