Ronaldo v tunelu <span>sešrotoval ferrari.</span> Vystoupil nezraněn

8. 1. 2009 15:45
Ferrari portugalské fotbalové hvězdy Cristina Ronalda.
Ferrari portugalské fotbalové hvězdy Cristina Ronalda.

Ferrari portugalské fotbalové hvězdy Cristina Ronalda.Momentálně zřejmě nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo měl autonehodu. Při havárii během cesty na trénink Manchesteru United totálně poničil své ferrari. Portugalská hvězda vyvázla z karambolu nezraněna.

Incident se odehrál dvacet minut po desáté dopoledne v tunelu nedaleko letiště v Manchesteru, kde narazil do bariéry.

Při nárazu totálně zničil přední část automobilu, kterému mimo jiné upadlo levé kolo.

Podle mluvčího policie byla Ronaldova dechová zkouška na alkohol negativní. Jedno z kol ferrari se utrhlo a zůstalo dvě stě metrů zpět za místem, kde se červený vrak zastavil.

Cristiano Ronaldo."Ferrari narazilo přímo do zdi. Pak z něj vyšel Ronaldo a byl v pořádku, jenom trochu otřesený," řekl serveru BBC očitý svědek kolize Jody Lomax. "Byl jsem úplně zcepenělý z toho, že z auta vylezl právě Ronaldo. On byl pochopitelně trochu v šoku, kdo by nebyl?" táže se Lomax. "Ale je rozhodně škoda toho auta," přidal.

Ve stejné době projížděl tunelem i brankář Manchesteru Edwin van der Sar, ale jeho vůz Bentley se do nehody nezapletl.

Ronaldo se ještě během čtvrtku stihl přidat ke spoluhráčům na tréninku. "Je v pořádku a trénoval normálně s týmem," uvedli zástupci Manchesteru United.

Foto: AP, Reuters

Další čtení

ilustrační obrázek

Kutná Hora ožila středověkem. Královské stříbření láká tisíce lidí i v tropickém počasí

Kultura
20. 6. 2026
Zkušební plavba repliky pravěkého člunu na přehradní nádrži Rozkoš

Cesta za neolitem: Expedice Monoxylon zahájila plavbu mezi řeckými ostrovy

Věda a technika
20. 6. 2026
ilustrační obrázek

Léky na TBC pro děti v ČR nejsou registrované. Ministerstvo žádá o prodloužení mimořádného dovozu

Domácí
20. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ