<span>Schalke</span> se výhrou nad Herthou dotáhlo na špici

23. 3. 2008 20:11
Fotbalisté Schalke se radují z vítězství nad Herthou.
Fotbalisté Schalke se radují z vítězství nad Herthou.

Fotbalisté Schalke se radují z vítězství nad Herthou.Fotbalisté Schalke zvítězili v 25. kole bundesligy 2:1 na hřišti Herthy Berlín a dotáhli se na čelo tabulky. Na pátém místě ztrácejí na druhý Hamburk pouhé dva body.

ČTĚTE TAKÉ: Štajner se v bundeslize trefil podruhé za sebou

Český brankář Jaroslav Drobný byl při obou gólových střelách bezmocný, do 82. minuty byl na hřišti i jeho spoluhráč záložník Rudolf Skácel.

Německá liga - 25. kolo:
Bielefeld - Brémy 1:1 (15. Kirch - 70. Diego z pen.) Hertha Berlín - Schalke 1:2 (67. Chahed z pen. - 12. Asamoah, 23. Jones).
Dva body v neděli ztratili po remíze 1:1 na hřišti Bielefeldu favorizovaní fotbalisté Brém. Svěřenci kouče Schaafa dokonce prohrávali od 15. minuty po gólu Kircha, alespoň bod a čtvrté místo v tabulce zajistil Werderu v 70. minutě z penalty Diego.

V domácím dresu odehrál celé utkání český obránce Radim Kučera, do hry se ve druhém poločase dostal i Petr Gabriel.

Foto: Reuters

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Domácí násilí přerostlo. Útočník v USA zabil tři policisty, další zranil a sám zemřel

Zahraničí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Devět zraněných při srážce autobusu a osobního auta. Letěly i dva vrtulníky

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Benzín a nafta zdražily o haléře. Žádnou paniku, v Rusku jsou na tom mnohem hůř

Ekonomika
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ