Sevilla ztratila s Alavésem a duo favoritů se jí vzdálilo

6. 3. 2017 22:43
Sevilla ztratila body s Alavésem
Sevilla ztratila body s Alavésem

Fotbalisté Sevilly remizovali v 26. kole španělské ligy na hřišti Alavésu 1:1 a jejich čtyřzápasová vítězná série skončila. Na první Barcelonu ztrácejí svěřenci trenéra Jorgeho Sampaoliho čtyři body, druhý Real Madrid je před nimi o tři.

Hosty dostal v první půli do vedení Ben Yedder, nejlepší střelec sevillského týmu se v ligovém ročníku trefil podeváté. Na jeho přesnou přízemní střelu ale čtvrt hodiny před koncem odpověděl vyrovnáním střídající Katai, srbský záložník měl po zaváhání brankáře Rica snadnou úlohu.

Alavés zůstal jedenáctý, s deseti nerozhodnými výsledky je ale remízovým králem španělské ligy. Stav 1:1 už nezměnil ani Kataiův přímý kop ani šance Deyversona, kterého v 88. minutě vychytal Rico.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Erdogan daroval státníkům na summitu NATO revolver, Babiš ho chce dát na výstavu

Domácí
9. 7. 2026
Tisková konference k vyhodnocení plnění programového prohlášení vlády za první pololetí roku 2026

Školství čekají změny. Plaga avizuje nový vysokoškolský zákon i konec potíží s přijímačkami

Domácí
9. 7. 2026
ilustrační obrázek

Mladíci, kteří plánovali útoky na síti, dostali za pokus o vraždu pět až sedm let vězení

Domácí
9. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ