Obnovit

• 94:00

Děkujeme za pozornost a těšíme se u dalších online zápasů.

• 94:00

Konec utkání! Sešívaní do druhé půle vlítli jako lvi, bohužel to byla Borusia, kdo zvýšil náskok.

• 94:00

Dobíhají poslední vteřiny zápasu.

• 92:00

Dortmund dvojnásobně střídá. Ze hřiště odchází Julian Brandt, přichází Mario Götze. Ze zeleného pažitu jde i Achraf Hakimí, přichází Dan-Axel Zagadou.

• 90:00

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

• 89:00

Hakimí přidává druhou branku dnešního utkání. Obrovská škoda, Slavia tlačila a mohla vyrovnat. Místo toho přichází ledová sprcha.

• 88:00

Reus se překvapivě zmocnil míče a z pravé strany se pokusil překvapit Koláře. Balon skončil v boční síti, defenziva sešívaných nedala soupeři prostor.

• 86:00

Někteří hráči už sotva pletou nohama. Vidíme poslední tři minuty základní hraí doby.

• 84:00

Bořil si vynutil faul, předtím předvedl skvělou práci v defenzivě.

• 83:00

Střídání na straně Slavie, z trávníku vbíhá Stanciu, na poslední minuty si zakope Milan Škoda.

• 82:00

Souček se dostal do zajímavé pozice, jeho ránu však zneškodnil jeden ze soupeřů.

• 80:00

Vidíme překopávanou, tlak Slavie už není tak silný. "Vosy" brání, co musí. Dnešní soupeř Slavie se do žádného dalšího zakončení netlačí.

• 78:00

Hra je teď klidná, bez větších šancí. Sešívaní musí zabrat, vyrovnání rozhodně není z říše fantazie.

• 77:00

Dortmund šetří čas, Slavia měla hodně gólových příležitostí.

• 75:00

Do hry se dostane i Jaroslav Zelený, trávník opouští Lukáš Masopust.

• 73:00

Do hry Thorgan Hazard ! Ze zeleného pažitu odchází Jadon Sancho.

• 71:00

Ševčík pálil z dvaceti metrů a vůbec to nebyla špatná střela! Bohužel chyběla přesnost, pumelice mířila přibližně metr vedle levé tyče.

• 70:00

Hovorka vypadá v pořádku, hraje se dál.

• 68:00

Sportovní zakopnutí od Borusie, Hovorka leží po zákroku na zeleném pažitu a je ošetřován.

• 66:00

Jeden z hostů udělal veledůležitou chybu! K míči se dostal Ševčík, v gólovce však trefil jen rukavice brankáře.

Autor: - cih -