Spekulace italských médií: Nedvěd by mohl <span>posílit Parmu</span>

11. 6. 2009 19:35
Pavel Nedvěd stále neřekl, zda definitivně ukončil kariéru.
Pavel Nedvěd stále neřekl, zda definitivně ukončil kariéru.
Pavel Nedvěd stále neřekl, zda definitivně ukončil kariéru.Fotbalista Pavel Nedvěd před dvěma týdny skončil v Juventusu Turín, a protože stále neřekl, zda definitivně ukončil kariéru, v Itálii se spekuluje, kde bude v příští sezoně hrát. Podle některých médií by šestatřicetiletý bývalý kapitán české reprezentace mohl posílit nováčka Serie A Parmu.

"Nedvěd je velký hráč a on sám rozhodne, co bude dělat. Není správné o něm mluvit," řekl listu Tuttosport sportovní ředitel Parmy Pietro Leonardi. "Parma však musí před novou sezonou udělat něco velkého. A hráče, jako je on, prostě potřebujeme. Je pro nás ctí, že náš klub je s ním spojován," dodal.

Prezident klubu Tommaso Ghirardi uvedl, že o Nedvědově údajném příchodu nic neví. "Nedvěd je ale šampion. Jeho samotné jméno vám rozzáří oči," prohlásil.

Foto: ČTK
Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Thajsko a Kambodža podepsaly okamžité příměří. Válčí o chrám a území

Zahraničí
27. 12. 2025

Paříž ztrácí obyvatele, mohou za to vysoké ceny nemovitostí

Zahraničí
27. 12. 2025
ilustrační foto

Agrese i záškoláctví na školách rostou. Kyberšikana trápí hlavně střední školy

Domácí
27. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV