Vaclík poprvé chytal za Sevillu, od Bournemouthu dostal gól

15. 7. 2018 11:19
Vaclík odchytal za Sevillu druhý poločas, jednou inkasoval.
Vaclík odchytal za Sevillu druhý poločas, jednou inkasoval.

Český reprezentační brankář Tomáš Vaclík poprvé nastoupil za Sevillu, kam přestoupil minulý týden z Basileje. Devětadvacetiletý fotbalista v úvodním letním přípravném utkání s Bournemouthem (1:1) odchytal druhý poločas a dostal gól.

V první půli, kdy branku Sevilly hájil Sergio Rico, se ve 25. minutě trefil francouzský útočník Wissam Ben Yedder. Remízu anglickému mužstvu zařídil v 68. minutě Jordon Ibe střelou mezi Vaclíkovy nohy.

"Škoda toho gólu, ale cítil jsem se dobře, moc jsem se na ten zápas těšil a jsem hlavně rád, že už jsem mohl nastoupit," uvedl Vaclík na facebooku.

"Musel jsem hrát hodně nohama, určitě nebylo všechno top, ale myslím, že to nebylo špatné. Každý další zápas za Sevillu bude jenom lepší a já se na ně už teď těším," dodal dvacetinásobný reprezentant.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP , Rui Vieira

Další čtení

Takzvaný brněnský Bronx dnes ožije díky městskému festivalu Ghettofest

Domácí
6. 6. 2026

Depo Kačerov dnes otevře veřejnosti zázemí pražského metra

Domácí
6. 6. 2026
Den pozemního vojska Bahna 2025

Den pozemního vojska Bahna dnes u Strašic předvede armádní techniku i výcvik

Domácí
6. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ