VIDEO: Životní trapas! Brankář a fatální kiksy z jiné galaxie

14. 8. 2013 06:00
Fotbalové zápasy občas přináší neuvěřitelné momenty.
Fotbalové zápasy občas přináší neuvěřitelné momenty.

Slabší chvíle a smůla ke sportu patří stejně jako štěstí a triumfální výhry. Jenže to, co předvedl fotbalový brankář Juan Flores z peruánského celku Unión Comercio, se prostě nedá pochopit. Jeho selhání byla natolik fatální, že se snad ani nemohla odehrát v naší hvězdné soustavě. Posuďte sami.

Někdy se to prostě nepovede, míč proklouzne rukavicemi, nečekaná teč změní jeho směr, gólman špatně vystihne střelu. Sedmatřicetiletý peruánský brankář Flores ale během jediné akce nakupil takové chyby, kterým kromě šokovaných diváků nejspíš nevěřil ani on sám.

Děj neuvěřitelné tragikomedie začal ve chvíli, kdy se vydal Flores s míčem na kopačkách zpět k vlastní brance. Pak už se všechno odehrávalo pod taktovkou naprostého zmaru. Nelogické překopnutí míče, neschopnost pokrýt balon rukavicemi… a jeho odevzdání před prázdnou bránou osamocenému soupeři. Ten se do scénáře celé "dechberoucí" podívané odmítl zapsat jako další komediant a bez váhání skóroval.

 

Autor: - sei - Foto: ČTK/imago sportfotodienst/imago sportfotodienst

Další čtení

ilustrační foto

Thajsko a Kambodža podepsaly okamžité příměří. Válčí o chrám a území

Zahraničí
27. 12. 2025

Paříž ztrácí obyvatele, mohou za to vysoké ceny nemovitostí

Zahraničí
27. 12. 2025
ilustrační foto

Agrese i záškoláctví na školách rostou. Kyberšikana trápí hlavně střední školy

Domácí
27. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV