Vidič <span>zůstává v Manchesteru</span>, manželce navzdory

1. 7. 2009 12:58
Nemanja Vidič.
Nemanja Vidič.

Nemanja Vidič.Fotbalista Manchesteru United Nemanja Vidič měl na konci sezony těžké rozhodování. Jeho manželka ho totiž nutila, aby přijal jednu z mnoha nabídek na přestup. V deštivém Manchesteru se jí nelíbí, a proto se chtěla stěhovat na jih Evropy. Srbský obránce ji však neposlechl a nabídky odmítl.

"Moje žena Ana není spokojená se životem, který vedeme v Manchesteru. To mě však nepřimělo k tomu, abych změnil názor. V týmu United jsem naprosto spokojený," citoval Vidiče deník The Sun.

"Měl jsem nabídky z Milána, Barcelony i Realu Madrid. Všechny jsme je ale spolu s trenérem Fergusonem odmítli," dodal fotbalista.

Manchester, který již přišel o ofenzivní hráče Cristiana Ronalda a Carlose Tevéze, nechtěl ztratit i klíčového stopera. Zamítl tak nabídky na přestup a předložil Vidičovi novou tříletou smlouvu.

V té mu navýšil plat z 20.000 liber týdně (asi 603.000 korun) na 70.000 (asi 2,11 milionu korun), což z něj dělá nejlépe vydělávajícího srbského fotbalistu.

Foto: Profimedia

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Ministr zdravotnictví USA se nebojí bacilů. Řekl, že šnupal i ze záchodových prkýnek

Zahraničí
13. 2. 2026
ilustrační foto

Českého horolezce smetla v Tatrách lavina. Nezasypala ho, ale stejně nepřežil

Zahraničí
13. 2. 2026
ilustrační foto smutného medvěda

Šéf NATO: Rusko není mocný medvěd, ale pomalý hlemýžď

Zahraničí
Aktualizováno: 13. 2. 2026 15:59

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ