Zmar Stoke trvá, tentokrát byl katem Manchester United

15. 1. 2018 23:14
Fotbalisté Manchesteru United porazili Stoke a na vedoucí Manchester City ztrácí dvanáct bodů.
Fotbalisté Manchesteru United porazili Stoke a na vedoucí Manchester City ztrácí dvanáct bodů.

Fotbalisté Manchesteru United porazili v dnešní dohrávce 23. kola anglické ligy 3:0 Stoke a na druhém místě tabulky mají tříbodový náskok před dvojicí Liverpool, Chelsea. Na vedoucí Manchester City tým Josého Mourinha ztrácí 12 bodů.

Domácí nedali o záchranu hrajícímu Stoke žádnou šanci a v první poločase překonali nejhorší obranu soutěže hned dvakrát - postarali se o to Valencia s Martialem. V 72. minutě přidal třetí branku Lukaku a rozhodl o prodloužení série neporazitelnosti manchesterského celku na šest utkání.

United si po vítězství upevnili druhé místo v tabulce, na kterém mají tříbodový náskok před Liverpoolem a Chelsea a snížili ztrátu za vedoucím City. Stoke, které z tribuny sledoval dnes jmenovaný nový trenér Paul Lambert, naopak prohrálo čtvrté z posledních pěti utkání a od příček zajišťujících záchranu jej dělí jeden bod.

Na soupisce United pro utkání také chyběl Henrik Mchitarjan, což přiživilo spekulace o možném příchodu Alexise Sáncheze z Arsenalu. Podle britských médií by měl být právě arménský záložník součástí přestupu chilského reprezentanta na Old Trafford.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Trump omilostnil muže, který přes kryptoměny pral špinavé peníze

Zahraničí
23. 10. 2025
ilustrační foto

STAN zakládá tým, který bude neustále kontrolovat kroky Babišovy vlády

Domácí
23. 10. 2025
ilustrační foto

Za jediný den Češi nastřádali Ukrajině na raketu. Jmenuje se po Drábové

Domácí
23. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ