Třinecký snajpr
Každý hattrick je cenný. Děkuju spoluhráčům, usmíval se Růžička

Čistým hattrickem v úterý úřadujícího brněnského mistra sestřelil třinecký hokejista Martin Růžička. Třemi góly bez přerušení dotáhl Oceláře k výhře 4:1 a tím i na dvoubodový... více

Hokejisté Třince přivítali na svém ledě v úterním zápase extraligy Kometu Brno.

Hokejová extraliga
Růžičkův hattrick srazil Kometu, Piráti zase padli, Litvínov se zvedá

Aktualizováno 17.10. 19:46Třinečtí Oceláři rozehráli druhou čtvrtinu nejvyšší soutěže výhrou 4:1 nad Brnem. Úřadujícího mistra v magnetu 14. kola čistým hattrickem srazil nejlepší... více

Ilustrační foto.

KHL
Jiný Magnitogorsk. Na špičkovou zbraň začíná usedat prach

Původní zpráva V Magnitogorsku moc radostí nezažijete. Odlehlá oblast, na to si zvyknete, a s běžnou občanskou vybaveností v půlmilionovém městě problém není, ale jsou zde... více

Fanoušci protestují proti novému disciplinárnímu řádu.

Tisícové pokuty
"Pruhovaný svině" nebo "pražský kur*y". Liga trestá za vulgarity

Původní zpráva Úvodní čtvrtina nejvyšší hokejové soutěže se kromě dominance Komety a Plzně nese i v ryze nesportovním duchu. Extraliga přijala na začátku sezony nový... více

Nepřehlédněte

Změna angažmá
Tenisový podraz, kouč Strýcové jde k Plíškové. Ranilo mě to, tvrdí

Barbora Strýcová je trochu překvapená z rozhodnutí svého trenéra.

Nedělní triumf v Linci byl pro tenistku Barboru Strýcovou poslední společnou akcí s trenérem... více

Španělsko
Vláda nedostane jasnou odpověď o samostatnosti Katalánska

Katalánský premiér Carles Puigdemont.

Katalánský regionální kabinet ve stanovené lhůtě neupřesní španělské ústřední vládě, zda vyhlásil,... více

D6
Předvolební tah? ČSSD vytýká Ťokovi, že zrušil poplatky na dálnici

Ministr dopravy Dan Ťok.

Poslanci zvolení za ČSSD z Karlovarského kraje vytýkají ministru dopravy a lídrovi kandidátky ANO v... více

Plzeň musí za své fanoušky zaplatit pokutu.

Extraliga
Pokuta pro Plzeň. Měls ho zabít, křičeli fanoušci po zásahu sudího

17.10. 11:46

Hokejový klub Škoda Plzeň dostal od disciplinární komise extraligy pokutu deset tisíc korun za chování fanoušků při pátečním utkání 12. kola proti Liberci... více

Radost hráčů Tampa Bay.

Jediný zápas
Tampa vede NHL: Češi neuspěli, Mrázek zůstal na střídačce

17.10. 06:31

UVNITŘ VIDEO. Hokejisté Tampy Bay uspěli v jediném utkání pondělního programu NHL v Detroitu 3:2 a čtvrtou výhrou v řadě se vyhoupli do čela soutěže. Hlavním... více

Nováčkům z Las Vegas se zatím v NHL daří.

Černý kůň soutěže
Vegas v NHL válí. Táhne ho trojice nováčků i šťastná ruka trenéra

17.10. 06:30 Původní zpráva

Nováček z Las Vegas válí. V prvních pěti zápasech NHL prohráli rytíři jenom jednou a hned se stávají černým koněm soupeře. V posledním zápase k tomu přispěla i... více

Kladno porazilo Kadaň a stahuje Vary.

WSM Liga
Kladno porazilo Kadaň a stahuje Vary, ty nevstřelily gól

16.10. 21:34

Trenér Marian Jelínek zažil vítěznou premiéru na lavičce hokejistů Českých Budějovic. Ve 14. kole první ligy dovedl Motor k výhře v Litoměřicích 3:2. Jihočeši... více

Hvězda minulého týdne Nikolaj Ehlers.

Nejlepší hráči týdne
Čistý hattrick a žolík pro prodloužení. NHL vládnou mladíci

16.10. 20:25

Dánský hokejový útočník Nikolaj Ehlers z Winnipegu byl vyhlášen první hvězdou uplynulého týdne NHL. Druhý nejlepším hráčem byl zvolen americký centr Auston... více

Alexander Salák.

KHL
Zohorna dvakrát asistoval, Salák proti Kunlunu nedochytal

16.10. 19:04

Tomáš Zohorna asistoval u dvou gólů Chabarovsku v utkání KHL na ledě Astany a patřil ke strůjcům vítězství 3:1. Český útočník se podílel na první a poslední... více

Ve čtvrtině soutěže vedou extraligu hokejisté Komety.

Čtvrtina soutěže
Extraliga: Kometa bez kocoviny, bezzubí Tygři a žalostný Litvínov

16.10. 16:30 Původní zpráva

Je odehráno třináct kol, hokejová extraliga je přesně ve čtvrtině. Dění na ledě sice trochu zastiňuje aféra na tribunách, kde fanoušci mohutně protestují proti... více

Plzeňský střelec Dominik Kubalík.

Statistické okénko
Kubalík se s Plzní veze na vlně. Pálí a vede produktivitu ligy

16.10. 10:11

Plzeňský útočník Dominik Kubalík vládne po první čtvrtině základní části hokejové extraligy produktivitě i tabulce střelců. Dvaadvacetiletý nejlepší kanonýr... více

NHL
Pastrňák opět skóroval, s Bostonem ale prohrál ve Vegas

16.10. 06:24 Aktualizováno 16.10. 09:17

V ČLÁNKU VIDEO. Hokejový útočník David Pastrňák vstřelil v nedělním utkání NHL jediný gól Bostonu, který podlehl na ledě Vegas 1:3. Havířovský rodák skóroval... více

Hokejista Liberce Michal Bulíř.

Liberecký střelec
Věřili jsme, odevzdali vše. Výhra? Zasloužená, říká Bulíř

16.10. 05:30

Díky vítězné přesilovkové trefě útočníka Michala Bulíře v čase 57:22 v utkání 13. kola proti Vítkovicím (2:1) se hokejisté Liberce odpoutali z předposledního... více

Hokejista Sparty Petr Vrána.

Domácí pevnost
Ubojovali jsme to, výhra nás stmelí, myslí si sparťan Vrána

15.10. 21:31 Původní zpráva

Zatímco Pirátům pomalu dochází dech, Sparta jede na vítězné vlně. Tři domácí zápasy a tři výhry. Takovou bilance má pražský celek z posledních kol extraligy.... více

O výhře nad Vítkovicemi rozhodl Michal Bulíř.

Bulíř vystřelil Liberci výhru, Hradec v derby smetl Pardubice

15.10. 18:56 Aktualizováno 15.10. 20:19

Hokejisté Liberce porazili ve 13. kole extraligy Vítkovice 2:1 a připsali si teprve druhou výhru z posledních sedmi zápasů. Vítěznou branku vstřelil v 58.... více

Jaromír Jágr v dresu Calgary.

NHL
Jágr poprvé bodoval v dresu Calgary, Voráček třikrát asistoval

15.10. 07:31

Hokejový útočník Jakub Voráček z Philadelphie prožil druhý tříbodový večer v této sezoně NHL a třemi asistencemi se podílel na výhře nad Washingtonem 8:2. Za... více

Karlovy Vary.

WSM Liga
Karlovy Vary si upevnily vedení, Kladno prohrálo v Prostějově

14.10. 21:10

Hokejisté Karlových Varů vyhráli ve 13. kole na ledě poslední Kadaně 5:3 a upevnili si s koncem první čtvrtiny základní části vedení v prvoligové tabulce.... více

Český útočník Jaromír Jágr v dresu Calgary (ilustrační foto).

Úvodní zápasy
Jágr chce dokázat, že pořád umí hrát. Trenér ho chválí

14.10. 11:00

Jaromír Jágr musel v páteční domácí premiéře v dresu Calgary strávit debakl 0:6, který jeho týmu uštědřili hokejisté dalšího kanadského celku Ottawy. Hvězdný... více

Jaromír Jágr v dresu Calgary Flames v zápase proti Ottawě.

NHL
Calgary s Jágrem schytalo debakl, trefili se Vrána a Sedlák

14.10. 09:07

Hokejový útočník Jaromír Jágr si v NHL odbyl neúspěšný domácí debut za Calgary. Flames v pátek podlehli Ottawě 0:6, pětačtyřicetiletý druhý nejproduktivnější... více