Nevydařený start
Hokejisté Plzně budou mít po dvou kolech nové trenéry, Říha a Baďouček končí

Hokejová Plzeň odvolala po nevydařeném startu do extraligové sezony hlavní trenéry Václava Baďoučka a Miloše Říhu, tým nově povedou Petr Kořínek s asistentem Františkem Bombicem. více

Hokejový obránce Martin Ševc ukončil kariéru. Naposledy působil jako kapitán Mladé Boleslavi.

Lídr kabiny
Mladá Boleslav musí hledat nového kapitána, obránce Ševc ukončil kariéru

Hokejový obránce Martin Ševc ukončil ve čtyřiceti letech kariéru. Účastník mistrovství světa v roce 2014 v Minsku během ní získal čtyři mistrovské titulu ve... více

Hokejový obránce Michal Kempný v dresu národního týmu.

Jednocestná smlouva
Michal Kempný mění v NHL dres, na rok se upsal Seattlu

Hokejový obránce Michal Kempný bude hrát v NHL za Seattle. Vítěz Stanley Cupu z roku 2018 a bronzový medailista z letošního mistrovství světa podepsal podle... více

Ruský hokejový brankář Ivan Fedotov.

Vojenská základna
Místo do NHL zamíří Fedotov do armády za polární kruh

Ruského hokejového brankáře Ivana Fedotova čeká služba za polárním kruhem. Podle agentury TASS bude kvůli vyhýbání se nástupu do armády poslán na vojenskou... více

Hokejisté Colorada se radují ze zisku Stanley Cupu.

Nejcennější trofej
Colorado zdolalo Tampu a slaví Stanley Cup, raduje se i Francouz

27.06. 08:48

Hokejisté Colorada zdolali v šestém finále Tampu Bay 2:1 a získali třetí Stanley Cup v klubové historii. Vítěznou branku Avalanche vstřelil v čase 32:28... více

Hokejisté Karlových Varů se radují z výhry (ilustrační foto).

Ekonomické důvody
Karlovy Vary zvažují prodat extraligovou licenci do Zlína

23.06. 12:18

Majitel hokejových Karlových Varů Karel Holoubek připustil, že existuje varianta, že by Energie prodala extraligovou licenci do Zlína. více

Hokejisté Colorada se radují z první výhry ve finále Stanley Cupu.

Boj o pohár
Ve finále Stanley Cupu vede Colorado, Palátův gól na výhru Tampy nestačil

16.06. 09:32

Úvodní finále Stanleyova poháru zvládli lépe hokejisté Colorada, kteří porazili Tampu Bay 4:3 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě André... více

Viceprezident hokejového svazu Petr Bříza.

Klíčové volby
Bříza se nebude ucházet o post prezidenta ČSLH, zůstalo pět kandidátů

13.06. 09:50

Petr Bříza nebude v sobotu kandidovat na post prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH). Bývalý brankář, který je v současnosti viceprezidentem hokejového... více

Český brankář Pavel Francouz.

Výhra v prodloužení
Francouz v utkání pětkrát inkasoval, přesto se nakonec radoval z postupu

07.06. 09:33

Hokejisté Colorada s Pavlem Francouzem v brance vyhráli v Edmontonu 6:5 v prodloužení, ovládli sérii jednoznačně 4:0 na zápasy a po 21 letech postoupili do... více

Český brankář Pavel Francouz udržel v zápase s Edmontonem čisté konto.

Play-off
Francouz vychytal ve finále konferencí nulu a stal se první hvězdou zápasu

03.06. 09:37

Brankář Pavel Francouz zastavil ve finále Západní konference play-off NHL při výhře hokejistů Colorada 4:0 nad Edmontonem všech 24 střel hostů a stal se první... více

Česká hokejová reprezentace se raduje ze zisku bronzové medaile z mistrovství světa ve Finsku.

Mistrovství světa
Euforii na střídačce ze třetí třetiny si budu pamatovat do konce života, uvedl Krejčí

30.05. 09:54

Zkušený útočník David Krejčí měl v sobě při utkání o bronz na mistrovství světa proti USA obrovskou touhu uspět. Vnímal naplno, že tým má jedinečnou... více

Hokejový obránce Petr Zámorský v dresu národního týmu.

Roční smlouva
Hokejová Plzeň získala do obrany zvučnou posilu, ze Švédska se vrací Zámorský

23.05. 10:42

Obránce Petr Zámorský se stal novou posilou hokejistů Plzně. Devětadvacetiletý odchovanec Zlína, který hrál v extralize také za Spartu, Hradec Králové a Kometu... více

Český hokejový obránce Michal Kempný.

Obránce Kempný nestihl spoj do Tampere, k hokejové reprezentaci se přidá později

16.05. 12:37

Obránce Michal Kempný, který je prozatím poslední povolanou posilou hokejové reprezentace z NHL, přiletí do Tampere místo odpoledne až v noci. více

Česká hokejová reprezentace (ilustrační foto).

Finské Tampere
Brankář Langhammer se vrátil do svého druhého domova a těší se na začátek turnaje

12.05. 10:59

Do dobře známého prostředí Nokia Areny se po pár týdnech vrátil hokejový brankář Marek Langhammer. více

Český brankář Pavel Francouz v akci.

Play-off
Pavel Francouz dotáhl Colorado k postupu, Florida s Washingtonem srovnala

10.05. 09:28

Hokejisté Colorada s Pavlem Francouzem v brance porazili Nashville 5:3 a po vítězství 4:0 na zápasy jako první tým postoupili do konferenčního semifinále NHL.... více

Hokejový obránce Roman Polák se rozhodl ve 36 letech ukončit aktivní kariéru. Bývalý český reprezentant, který odehrál téměř 900 zápasů v NHL, působil naposledy ve Vítkovicích a byl kapitánem extraligového týmu.

Řízný obránce
Roman Polák skončil v 36 letech s hokejem, už mu nedělal radost

05.05. 10:29

Hokejový obránce Roman Polák se rozhodl ve 36 letech ukončit aktivní kariéru. Bývalý český reprezentant, který odehrál téměř 900 zápasů v NHL, působil... více

Ilustrační foto.

Nejvyšší soutěž
Hokejovou extraligu budou po deseti letech opět řídit kluby

02.05. 13:13

Hokejovou extraligu budou od příští sezony místo Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) opět řídit kluby. Na základě smlouvy s Asociací profesionálních klubů (APK... více

Český brankář ve službách Calgary Flames Dan Vladař.

Zámořská soutěž
Pastrňák a Zacha si připsali v NHL dva body, Vejmelka s Vladařem vychytali výhru

27.04. 09:46

Hokejový útočník David Pastrňák připravil v NHL během šesti sekund dva góly Bostonu při výhře 4:2 nad Floridou a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. více