NHL
Neskutečný Pastrňák vstřelil proti Anaheimu čtyři góly

Útočník David Pastrňák poprvé v kariéře v NHL vstřelil čtyři góly v jednom zápase a v pondělním večerním utkání pomohl k vítězství Bostonu 4:2 nad Anaheimem. více

Petr Čech po vyhraném zápase.

Hokejový debut
Čech v premiéře vychytal výhru. Co pro něj bylo obtížné?

Bývalý fotbalový gólman Petr Čech byl spokojený, že při svém debutu v hokejové brance pomohl Guildfordu k vítězství 3:2 nad Swindonem ve čtvrté anglické lize.... více

Vondrka: rozjíždím se pomalu, ale už si s tím nelámu hlavu.

10. kolo
Vondrka: Rozjíždím se pomalu, ale už si s tím nelámu hlavu

Po dvou gólech ve třech vystoupeních na prahu nové sezony si kapitán mladoboleslavských hokejistů Michal Vondrka musel na další výraznější zápis do statistik... více

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 10. kole extraligy Vítkovice.

10. kolo
Ostravané se trápí, ve Varech řádil Rachůnek. Gulaš slaví rekord

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 10. kole extraligy Vítkovice 5:3. Ostravané vedli během první třetiny už 2:0, přesto zůstali počtvrté za sebou bez bodu.... více

Český gólman Pavel Francouz v dresu Colorada.

NHL
Francouz oslavil první start výhrou, Nosek s Palátem skórovali

13.10. 10:07

Brankář Pavel Francouz chytal v NHL poprvé od úvodní minuty, pomohl Coloradu 34 zákroky k výhře 3:2 v prodloužení nad Arizonou a stal se první hvězdou zápasu.... více

Zleva Lukáš Kucsera z Brna a Vilém Burian z Olomouce.

Hokejová extraliga
Ostuda zapomenuta, Brno veze body z Olomouce

12.10. 17:54

Hokejisté Komety Brno zvítězili v dohrávce 9. kola extraligy v Olomouci 3:1 a zareagovali na nedělní domácí debakl se Zlínem 0:7. Díky pátému vítězství z... více

Hokej
Skvělý vstup Caroliny do sezony NHL. Táhne ji gólman Mrázek

12.10. 10:06

Český hokejový brankář Petr Mrázek vychytal 17 úspěšnými zákroky výhru Caroliny v pátečním utkání NHL nad New York Islanders 5:2. Hurricanes tak uspěli i v... více

Brankář Vítkovic Daniel Dolejš při zákroku proti Spartě.

Extraliga
Sparta šokovala Vítkovice, Hradec bodoval proti Boleslavi

11.10. 19:08

Hokejisté Sparty zvítězili v 9. kole extraligy na ledě Vítkovic vysoko 5:1. Pražané sice prohrávali po trefě Robertse Bukartse, pak ale skóre otočili a ve... více

Ilustrační foto.

Představení
Juniorské mistrovství světa v hokeji má své medaile

11.10. 15:05

Mistrovství světa hokejistů do 20 let v Ostravě a Třinci se blíží a organizátoři už světu představili podobu medailí, sestavených z patnácti částí. více

Brankář David Rittich během čtvrtečního utkání NHL.

NHL
Češi v NHL zahráli skvěle, největší hvězdou se stal Rittich

11.10. 07:59

Brankář David Rittich zlikvidoval ve čtvrtečním utkání NHL na ledě Dallasu 34 střel, dovedl Calgary k výhře 3:2 po nájezdech a stal se první hvězdou zápasu. více

Petr Čech má nové angažmá, bude hokejový brankář.

Překvapivá zpráva
Petr Čech se vrátí do branky, fotbalová to ovšem nebude

10.10. 05:30

Brankář Petr Čech se po ukončení úspěšné fotbalové kariéry vrhl na hokej. Sedmatřicetiletý bývalý reprezentant se v Anglii dohodl na angažmá do konce sezony v... více

Karlovy Vary vyhrály proti Litvínovu v prodloužení.

Hokej
Derby vyhrály Karlovy Vary, Plzeň schytala bůra

09.10. 20:16

Hokejisté Karlových Varů porazili v předehrávce 9. kola hokejové extraligy Litvínov 4:3 v prodloužení a zabrali po pěti porážkách za sebou. V čase 62:51... více

Hokejisté Třince v základní skupině Ligy mistrů porazili Lausanne.

Liga mistrů
Třinec na ledě vládl, přesto urval výhru až v prodloužení

09.10. 19:26

Třinečtí hokejisté porazili v Lize mistrů doma Lausanne 2:1 v prodloužení a před posledním duelem na ledě svého dnešního soka se drží na postupové pozici ve... více

Rolinek končí v Pardubicích! Byl jsem páté kolo u vozu, stěžuje si.

Extraliga
Rolinek končí v Pardubicích! Byl jsem páté kolo u vozu, stěžuje si

09.10. 17:21

Hokejový útočník Tomáš Rolinek skončil v Pardubicích. S posledním týmem extraligy rozvázal kapitán mistrů světa z roku 2010 kontrakt na vlastní žádost. Klub... více

Radek Bělohlav, nový hlavní kouč hokejistů Pardubic (vpravo).

Informace klubu
Bělohlav byl potvrzen jako hlavní kouč hokejistů Pardubic

09.10. 11:03

Radek Bělohlav byl po sobotním odvolání Ladislava Lubiny oficiálně jmenován novým hlavním koučem hokejistů extraligových Pardubic. Klub o tom informoval na... více

Pastrňák odstartoval v NHL gólem obrat Bostonu.

NHL
Pastrňák odstartoval gólem obrat Bostonu

09.10. 07:50

Útočník David Pastrňák přispěl v úterním utkání NHL gólem a dvěma asistencemi k výhře Bostonu 4:3 na ledě Vegas a stal se druhou hvězdou zápasu. více

Utkání hokejové extraligy mezi Spartou a Zlínem.

Sparta deklasovala v extraligové předehrávce Zlín

08.10. 20:27

Hokejisté Sparty zvítězili v předehrávce 11. kola extraligy na ledě Zlína vysoko 6:1. Pražané vyhráli potřetí za sebou, pokaždé přitom uspěli na ledě soupeře.... více

"Evropský Bobby Orr" Suchý byl prototypem moderního obránce.

Hokej
"Evropský Bobby Orr" Suchý byl prototypem moderního obránce

08.10. 06:10

Kdyby se hokejový obránce Jan Suchý narodil v Americe, možná by byl stejně slavný jako jeho souputník Bobby Orr. Stejně jako legendární "Mr. 2:0" uměl "Souška"... více

Hokejista Jakub Kovář.

Podruhé v sezoně
Kovář dva dny po předčasném střídání vychytal v KHL nulu

07.10. 21:40

Jakub Kovář podruhé v sezoně Kontinentální hokejové ligy vychytal čisté konto. Jekatěrinburg na domácím ledě zvítězil 3:0 nad Čeljabinskem a český brankář se... více

Zleva jednička Liberce Justin Peters a "dvojka" Marek Schwarz.

Gólman Liberce
Vychytaná nula nic nemění. S rolí dvojky počítám, řekl Schwartz

07.10. 06:00

Po více než roce odchytal brankář libereckých hokejistů Marek Schwarz kompletní extraligové utkání a skvělým výkonem, který navíc ozdobil čistým kontem, dovedl... více