Češi v NHL
Voráček pomohl Flyers dvěma nahrávkami, bodovali i další Češi

Útočník Jakub Voráček se v sobotním utkání NHL výrazně podílel na šesté výhře Philadelphie v řadě. Proti Dallasu asistoval u obou gólů domácího týmu a Flyers zvítězili 2:1 v... více

Ruští hokejisté zdolali na domácím Channel One Cupu v Moskvě Kanadu 2:0.

Channel One Cup
Kanada opět neuspěla, Rusko má prvenství ve svých rukou

Ruští hokejisté zdolali na domácím Channel One Cupu v Moskvě Kanadu 2:0 a vedou po dvou duelech bez ztráty tabulku turnaje o bod před českou reprezentací. Před... více

Švédští hokejisté porazili Koreu.

Korea prohrála i se Švédy, na turnaji končí bez bodu poslední

Korejští hokejisté prohráli na Channel One Cupu se Švédskem 1:5 a skončili při premiérovém startu na takto elitním turnaji bez bodu poslední se skóre 4:13.... více

Hokejisté Dallasu slaví branku Martina Hanzala.

NHL
Uzdravený Hanzal vstřelil druhý gól v sezoně, trefil se i Zacha

Hokejový útočník Martin Hanzal druhým gólem v sezoně NHL nezabránil porážce Dallasu 2:5 v New Jersey, za domácí se na výhře asistencí podílel Pavel Zacha. Také... více

Nejlepší hráč zápasu, Vojtěch Mozík.

ČR vs. Kanada
Lépe jsem to trefit nemohl, libuje si rozdílový hráč Mozík

16.12. 05:30

Vítězným gólem a asistencí se obránce Vojtěch Mozík podílel na výhře českých hokejistů na Channel One Cupu nad Kanadou 4:1. Čtyřiadvacetiletý hráč Viťazu... více

Matt Dalton chytal proti "svojí" Kanadě.

Euro Hockey Tour
Je to ohromná zkušenost, těší Kanaďana v korejské brance

16.12. 05:00

Brankář Matt Dalton čelil ve dvou zápasech na Channel One Cupu celkem 106 střelám, přesto porážkám korejských hokejistů s Kanadou 2:4 ani s Finskem 1:4... více

Josef Jandač.

Cenný skalp
I v neúplné sestavě se výhra nad Kanadou počítá, těší Jandače

15.12. 22:40

I ve druhém utkání na Channel One Cupu dokázali čeští hokejisté otočit nepříznivý vývoj a zvítězit. Po středeční domácí výhře v pražské O2 areně nad Finskem... více

Čeští hokejisté porazili Kanadu 4:1.

Češi ukončili sérii proher s Kanadou, góly padaly v přesilovkách

15.12. 17:15 Aktualizováno 15.12. 22:38

Čeští hokejisté zvítězili v Moskvě ve svém druhém vystoupení na Channel One Cupu nad Kanadou 4:1 a ukončili sérii osmi porážek ve vzájemných soubojích.... více

Finští hokejisté si poradili s Koreou.

Finové slaví první výhru, v Moskvě si hravě poradili s Koreou

15.12. 15:33

Finští hokejisté porazili na Channel One Cupu v Moskvě Koreu 4:1 a po středeční porážce v Praze s Českem dosáhli na první výhru na turnaji. Outsider se sice v... více

Reprezentační obránce Jan Kolář.

Hráč Chabarovsku
Reprezentant Kolář o trenérovi: Chce z nás mít partu dělníků

15.12. 12:47

Neúčast na květnovém mistrovství světa v Paříži hodil obránce Jan Kolář za hlavu a nyní bojuje v dresu české hokejové reprezentace o velkou výzvu v podobě... více

Fanoušci Vítkovic.

Vulgární fanoušci
Sparta a Vítkovice platí za fanoušky. Za urážky soupeře dva tisíce

15.12. 10:20

Disciplinární komise hokejové extraligy potrestala trojici klubů za nesportovní chování fanoušků. Pardubice dostaly pokutu 5000 korun, Sparta a Vítkovice... více

Tomáš Plekanec.

NHL
Plekanec ukončil gólový půst, Češi zažili brankové hody

15.12. 06:56

Hokejový útočník Tomáš Plekanec ukončil v NHL osmnáct zápasů trvající gólový půst a trefou v prodloužení rozhodl o výhře Montrealu 2:1 nad New Jersey. Michal... více

Hokejisté Švédska po porážce od Ruska na Channel One Cupu.

Švédové padli s Rusy. Domácí na úvod turnaje slaví vítězství

14.12. 20:40

Hokejisté domácího Ruska vstoupili vítězně do turnaje Channel One Cup v Moskvě, když porazili Švédsko 3:1. Seveřané sice vedli, ale svěřenci kouče Olega... více

Dominiku Furchovi zápas proti Finsku vyšel.

Reprezentační brankář
Furch: Olympiáda? Nezakřiknout, ale je fajn, že mi trenér věří

14.12. 16:39

Zatímco hráči z pole se spolu přetahují o pár míst, o nichž ještě nemá kouč Josef Jandač směrem k olympijskému turnaji v Pchjongčchangu zcela jasno, u gólmanů... více

David Pastrňák dal další důležitý gól.

NHL
Pastrňák má skvělou formu, bodoval podeváté v řadě

14.12. 09:06

Hokejový útočník David Pastrňák ozdobil svůj dvoustý start v NHL gólem, kterým se podílel v Detrotu na výhře Bostonu 3:2 v prodloužení. Havířovský rodák... více

Josef Jandač na lavičce české reprezentace.

Obrat proti Finům
Dvě třetiny jsme byli horší, ale vítězství se počítá, říká Jandač

14.12. 04:20

Čeští hokejisté vstoupili do turnaje Channel One Cup výhrou nad Finskem, trenér Josef Jandač si ale uvědomoval, že výkon národního týmu měl k ideálu daleko.... více

Čeští hokejisté se radují z branky Martina Růžičky.

Češi otočili duel s Finy. Hattrickem se blýskl Martin Růzička

13.12. 21:03

Čeští hokejisté porazili na úvod turnaje Channel One Cup v Praze Finsko 3:2 v prodloužení. Seveřané vedli od konce první části až do poloviny třetí třetiny... více

Hokejisté Kanady porazili Koreu.

Překvapení se nekonalo. Kanada otočila duel s Koreou

13.12. 20:13

Hokejisté Kanady zdolali v úvodním utkání Channel One Cupu v Moskvě Koreu 4:2. Nováček elitní skupiny mistrovství světa a zástupce pořádající země únorových... více

Johnny Gaudreau předvedl parádní fintu. Možná však neregulérní.

Finta v NHL

13.12. 16:50 Původní zpráva

Zvolna najížděl proti minnesotskému brankáři Dubnykovi a míchal s pukem na hokejce. Pokusil se o dlouhou kličku do forhendu, ale zdálo se, že z ideálního úhlu... více

Ilja Kovalčuk by na hrách v Koreji neměl chybět.

Start povolen
Fraška nehrozí, hráči z KHL mohou jet na olympiádu

13.12. 15:18

Hokejisté z Kontinentální ligy mohou startovat na olympijském turnaji. Vedení soutěže o tom rozhodlo den poté, co Ruský olympijský výbor schválil start svých... více