A zase ten Voráček! Dal dva góly a stíhá slavného Crosbyho

05.11.2014 07:21

Český hokejový útočník Jakub Voráček (vlevo).

Zámořská soutěž
Voráček přihrál na vítězný gól, David Rittich si připsal první výhru od 9. prosince

Hokejový obránce Radko Gudas překonal Davida Ritticha a vstřelil první gól v této sezoně NHL. Po zápase se ale radoval český brankář, který zastavil 44 střel a... více

David Rittich vybojoval v premiéře za Toronto bod v prodloužení.

Nový tým
Rittich debutoval za Toronto, Gudas skóroval po roce, trefil se i Krejčí

Obránce Radko Gudas skóroval v NHL po více než roce a svou trefou pomohl hokejistům Floridy na ledě Dallasu k výhře 3:2 v prodloužení. více

Český obránce ve službách Detroitu Filip Hronek.

Základní část
Hronek gólem zpečetil výhru Detroitu, Vrána asistoval

Hokejový obránce Filip Hronek pojistil v předposlední minutě gólem do prázdné branky výhru Detroitu 4:1 nad Columbusem. více

Úspěšné úvodní představení Radima Zohorny v dresu Pittsburghu.

Premiérová trefa
Zohorna skóroval při debutu, góly dali i Nečas, Chytil a Palát

Hokejový útočník Radim Zohorna se hned při debutu v NHL zapsal mezi střelce. Čtyřiadvacetiletý český reprezentant se gólem podílel na výhře Pittsburghu nad... více