Anaheim vyrovnal semifinálovou sérii s Detroitem

14.05.2007 07:12 Aktualizováno 14.05. 08:41

Ondřej Palát střílí rozhodující branku.

Bitva o pohár
Bostonští medvědi po gólu Paláta padli, Krejčí nebodoval

Útočník Ondřej Palát rozhodl gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Tampy Bay nad Bostonem 4:3 v druhém utkání 2. kola play-off NHL. V dresu poražených... více

Hokejisté Calgary Flames naskakují na led.

Stanleyův pohár
Rittich v brance nevydržel, Faksa pomohl gólem Dallasu k postupu

Aktualizováno 21.08. 10:30David Rittich vydržel v brance Calgary ve svém premiérovém startu v play-off NHL necelou třetinu. Inkasoval tři branky z devíti střel, jednou ho překonal i... více

Jakub Voráček.

Vyřazovací část NHL
Voráček pomohl gólem k výhře Philadelphie, Kubalíkovo Chicago v play-off končí

Hokejisté Philadelphie porazili Montreal i díky asistenci Jakuba Voráčka 2:0, v sérii vedou 3:1 a jedna výhra je dělí od postupu do semifinále Východní... více

Tomáš Hertl patří ve vyřazovacích bojích k nejlepším hráčům San Jose.

Play off NHL
Hertl zářil po boku kapitána. Gól, nahrávka a San Jose jde dál

Aktualizováno 09.05. 08:05Hokejisté San Jose i díky gólu a asistenci Tomáše Hertla porazili v rozhodujícím utkání Colorado 3:2, sérii vyhráli 4:3 a postoupili do finále Západní... více