Brněnští hokejoví fanoušci zranili dva muže

Sport
16. 2. 2007 13:52
fanoušci_ilustrační foto
fanoušci_ilustrační foto

fanoušci_ilustrační fotoHokejoví fanoušci Komety Brno po středečním prvoligovém zápase s HC Rebel v Havlíčkově Brodě napadli v noci na čtvrtek dva muže. Jednomu z nich způsobili těžké zranění s předpokládanou dobou neschopnosti až tři měsíce, druhý byl po ošetření propuštěn do domácího léčení. Pachatele musela policie nejdříve odvézt na protialkoholní stanici, řekl policejní mluvčí.

Rvačka se odehrála těsně po půlnoci před restaurací U Kroupů v Havlíčkově Brodě. Pětici mužů již policisté obvinili. Dvěma pachatelům hrozí za výtržnictví a těžkou újmu na zdraví až osm let ve vězení. Zbývající tři jsou stíháni za pokus o stejné činy. Všichni pachatelé jsou z Brna a budou vyšetřováni na svobodě.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Slavnostní zahájení 23. ročníku Olympiády dětí a mládeže. Hokejista Roman Červenka zapálil olympijský oheň.

Ceremoniál se zapálením ohně zahájil v Praze Olympiádu dětí a mládeže

Sport
21. 6. 2026
Jezdec kategorie Moto2 Filip Salač

Dramata na Masarykově okruhu: Salač na bedně, premiérová výhra pro Danishe

Sport
21. 6. 2026
Utkání mistrovství světa ve fotbale Česko - Jihoafrická republika

Fanoušci v akci: Podívejte se na exkluzivní snímky z utkání Česko – Jihoafrická republika

Sport
21. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ