Šestnáctiletý Jaromír Pytlík si debut za Vítkovice náramně užil.

Extraliga
Šestnáctiletý debutant Pytlík: Na zápisné si budu muset půjčit

V září oslavil šestnácté narozeniny a dnes už si útočník Jaromír Pytlík za Vítkovice zahrál hokejovou extraligu. Svou premiéru v nejvyšší soutěži proti... více

Hokejová Plzeň porazila na domácím ledě Třinec 3:1.

Extraliga
Plzeň otočila duel s Třincem, Litvínov prohrál pošesté v řadě

Aktualizováno 19.01. 22:09UVNITŘ DALŠÍ VÝSLEDKY. Hokejisté Plzně dokázali ve 41. kole extraligy porazit třinecké Oceláře 3:1 a upevnili si vedoucí pozici v tabulce. Severočeskou bitvu... více

Zkušený kouč Radim Rulík rozšíří realizační tým pražské Sparty.

Extraliga
Sparta posiluje i na střídačce, realizační tým rozšíří Rulík

Aktualizováno 18.01. 15:56Trenér Radim Rulík se po nedávném odchodu z Litvínova stal novou posilou realizačního týmu hokejistů Sparty. František Výborný, Jaroslav Nedvěd i Martin... více

Milan Gulaš (vlevo) a Tomáš Mertl – dva symboly letošního plzeňského úspěchu.

Poslední čtvrtina
Extraligové shrnutí:jak si týmy stojí před finišem základní části?

18.01. 15:00 Původní zpráva

Přesně čtyřicet zápasů mají až na výjimky odehrány všechny kluby v hokejové extralize. Základní část proto nezadržitelně spěje do finále, poslední čtvrtina... více

Jan Buchtele je další posilou pražské Sparty.

Útok na play-off
Sparta posiluje dál, ze Slovanu se vrací útočník Buchtele

17.01. 10:06

Hokejový útočník Jan Buchtele bude po odchodu ze Slovanu Bratislava znovu oblékat dres Sparty. S pražský klubem se dohodl na víceletém kontraktu. K týmu se... více

Hokejista Sparty Marek Ďaloga se raduje z vítězství.

Sparťanský triumf
Poctivá práce a týmový duch. Tím se z toho vyhrabeme, doufá Ďaloga

17.01. 06:30 Původní zpráva

Krasobruslař Michal Březina plánuje na mistrovství Evropy předvést celkem tři čtverné salchowy, jeden v krátkém programu a dva ve volné jízdě. V přípravě pod... více

Sparta v dohrávce 33. kola porazila Hradec Králové.

Hokejová extraliga
Sparta si v dohrávce poradila s Hradcem, Kometa už je třetí

16.01. 21:18

Sparty uspěli v dohrávce 33. kola extraligy, když porazili Hradec Králové 2:1 v prodloužení. Pražané ukončili sérii tří zápasů bez bodového zisku i sérii tří... více

Třinecký hokejista Martin Růžička se raduje z branky proti Kometě Brno.

Třinecký útočník
Dva góly v jednom oslabení? To rozhodlo zápas, ví Růžička

15.01. 05:30

Dva góly během jediného oslabení dnes vstřelili hokejisté Brna při výhře 5:2 v Třinci. V rámci drtivého nástupu mistrovského celku do druhé třetiny se při hře... více

Hokejisté Mladé Boleslavi dokázali na začátku závěrečné čtvrtiny základní části udolat na domácím ledě poslední Jihlavu.

Nespokojenost
Koukáme pod sebe, smutní Hanzlík. V postup však věří

14.01. 21:30

Hokejisté Mladé Boleslavi dokázali na začátku závěrečné čtvrtiny základní části udolat na domácím ledě poslední Jihlavu 3:2 po samostatných nájezdech, posunout... více

Hokejisté Komety Brno zaznamenali již osmou výhru v řadě, tentokrát proti Třinci.

Extraliga
Knotkův hattrick zazdil Chomutov, Šlégrovi se premiéra nevyvedla

14.01. 17:47

Hokejisté Brna potvrdili pohodu z posledních zápasů i v dnešním 40. extraligovém kole, když zvítězili na ledě Třince 5:2 a zaznamenali už osmou výhru po sobě.... více

Martin Adamský odehrál v extralize zápas číslo 800.

Hráčské jubileum
Zápas číslo 800? Vypsal jsem prémie, přiznal Adamský

13.01. 05:30

I když nebodoval, třinecký hokejista Martin Adamský si oslavu svého 800. extraligového zápasu mohl docela užít. Třinec porazil Mladou Boleslav po nemastném... více

Pardubice se radují z výhry nad rivalem z Hradce.

Zlín vyškolil lídra, Pardubice prolomily Hradecké prokletí

12.01. 19:31

Hokejisté Třince zvítězili v 39. kole extraligy nad Mladou Boleslaví 5:1 a zaznamenali čtvrtou výhru v řadě. Svěřenci bývalého třineckého kouče Vladimíra... více

Bývalý hokejista a nový trenér Litvínova Jiří Šlégr.

Šlégra čeká debut na lavičce Vervy, Tygři zbrojí na Dynamo

12.01. 05:30

Olympijského vítěze z Nagana Jiřího Šlégra čeká v pátečním 39. kole hokejové extraligy velká premiéra - při duelu proti Brnu se poprvé postaví na střídačku... více

Hokejová Plzeň vyfasovala další pokutu. Za fanoušky zaplatí 50 tisíc.

Disciplinární rozhodnutí
Plzeň dostala devátou pokutu. Za fanoušky zaplatí dalších 50 tisíc

11.01. 12:28

Hokejová Plzeň dostala od disciplinární komise extraligy další dvě pokuty za chování fanoušků. Západočeši tentokrát zaplatí v součtu 50.000 korun za vulgární... více

Milan Gulaš slaví jeden ze svých gólů.

Skvělá forma
Nominaci na OH řeší jen kamarádi, já si vše užívám, tvrdí Gulaš

11.01. 05:00

Ve skvělé formě hrající útočník Milan Gulaš pomohl brankou a dvěma asistencemi Plzni k vítězství nad Vítkovicemi 4:1 a opět se připomněl kouči národního týmu... více

Plzeň přetlačila Vítkovice.

Plzeň zářila v přesilovkách, třetím Vítkovicím nedala šanci

10.01. 19:44 Aktualizováno 10.01. 21:35

Hokejisté Plzně porazili v předehrávce 49. kola extraligy třetí Vítkovice 4:1 a zvýšili svůj náskok v čele tabulky před druhým Hradcem Králové na 11 bodů.... více

Kapitán Chomutova Michal Vondrka (ilustrační foto).

Pěkné gesto
Nejméně sobecká nahrávka všech dob, velebí v zámoří Vondrku

10.01. 06:15 Původní zpráva

Body do tabulky střelců, zvýšení sebevědomí, dlouhý čas strávený na ledě i trochu sobeckosti. To jsou atributy, které trochu nelichotivě "zdobí" ty... více

Hokejový útočník Roman Chlouba rozhodl o vítězství Chomutova na ledě pražské Sparty.

Vítězství Chomutova
Chlouba se pochlubil parádním nájezdem. Poradil mi kouč, přiznal

10.01. 05:30

Hokejový útočník Roman Chlouba rozhodl o vítězství Chomutova na ledě pražské Sparty, když v 51. minutě jistě proměnil trestné střílení. Překonal přitom... více

Nový kouč Litvínova Jiří Šlégr (ilustrační foto).

Nový kouč
Každý se musí podívat do zrcadla, míní Šlégr

09.01. 23:00

Olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr stojí před novou výzvou. Šestačtyřicetiletý bývalý obránce se rozhodl převzít veškerou zodpovědnost za vedení hokejistů... více

Hokejisté Sparty prohráli s Chomutovem (ilustrační foto).

Extraliga
Sparta na Chomutov nestačila, o vítězi rozhodlo trestné střílení

09.01. 20:50

Hokejisté Chomutova vyhráli předehrávané utkání 39. kola extraligy na ledě Sparty 3:2 a posunuli se před Pražany na sedmé místo tabulky. Piráti sice ztratili... více