Sparta a Vítkovice platí za fanoušky. Za urážky soupeře dva tisíce

Disciplinární komise hokejové extraligy potrestala trojici klubů za nesportovní chování fanoušků. Pardubice dostaly pokutu 5000 korun, Sparta a Vítkovice... více

Marek Langhamer v dresu Arizony.

Z NHL do extraligy
Trenéři mě chtěli, manažer ne, mrzí Langhamera po návratu domů

Hokejový brankář Marek Langhamer dnes podepsal smlouvu s Kometou Brno a zapojil se v mistrovském týmu do přípravy. Třiadvacetiletý rodák z Moravské Třebové se... více

Petrásek vychytal sparťanské střelce.

Hokejová extraliga
Sparta není v pohodě, všiml si litvínovský brankář Petrásek

Hokejový brankář Michael Petrásek pomohl 42 zákroky k ukončení série porážek Litvínova. Ta se zastavila na čísle čtyři poté, co Severočeši uspěli na ledě... více

Lukáš Pech.

Krize Sparty
Musíme nasadit montérky a jít do práce, smutnil Pech po prohře

10.12. 19:50

Dlouhé minuty po nevydařeném zápase s Litvínovem zůstali hokejisté Sparty zavřeni sami v kabině. Po třetí porážce za sebou mohou Pražané opět klesnout v... více

Sparta prohrála i s Litvínovem.

Hradec deklasoval první Plzeň, Boleslav vyrovnala v posledních vteřinách

10.12. 17:37 Aktualizováno 10.12. 19:59

Spartě to pět nevyšlo. Po dvou porážkách od Vítkovic nestačila ani na Litvínov a podlehla mu poměrem 6:3. Po 49 dnech naopak plně bodoval Chomutov, který si... více

Hokejista Litvínova Martin Hanzl.

Hokej
Trest za oslavu? Byla to blbost, říká Hanzl. Následky nečekal

09.12. 13:27 Původní zpráva

Duel Litvínova s Hradcem měl dvě velké postavy. Na jedné straně Radka Smoleňáka, jenž Východočechům po návratu do extraligy vystřelil vítězství, na druhé... více

Kometa posiluje. Brňané získali ze zámoří gólmana Langhamera

09.12. 09:49

Do hokejové Komety Brno míří brankář Marek Langhamer, který v této sezoně nastoupil za Arizonu v jednom utkání NHL. Podle korespondenta serveru nhl.com Craiga... více

Jednatřicetiletý útočník Hradce Králové Radek Smoleňák.

Hradec Králové
Nebylo to ideální, je kritický Smoleňák. Přesto prožil skvělý debut

08.12. 22:01

Po necelých sedmi letech se vrátil na česká kluziště útočník Radek Smoleňák. Jako nová posila královéhradeckého Mountfieldu odehrál v Litvínově první zápas v... více

Hokejista Plzně se raduje z branky proti Olomouci.

29. kolo
Plzeň předvedla kanonádu, Sparta na Vítkovice opět nestačila

08.12. 19:59

Hokejisté Plzně deklasovali v 29. kole Tipsport extraligy Olomouc 6:0, bodovali ve třináctém utkání v řadě a dál vedou tabulku s náskokem šesti bodů před... více

Vedení hokejové Plzně podalo trestní oznámení na neznámého pachatele.

Extraliga
Vyrval kabel a vypnul přenos. Plzeň podala trestní oznámení

07.12. 14:57

Vedení extraligové Plzně podalo trestní oznámení na neznámého pachatele, který v úterním utkání proti hokejistům Mladé Boleslavi poškodil optické kabely v... více

Vítkovice letos překvapují svými stabilními výkony.

Hokejové překvapení
Vítkovice, černý kůň extraligy, o kterém se nemluví

07.12. 06:30 Původní zpráva

Černý kůň soutěže? Proč ne. Vítkovice stoupají tabulkou, přesto jsou málokdy favority a v médiích se o nich nepíše. Přesto jsou po výhře nad Spartou na čtvrtém... více

Trápení Chomutova nemá konce.

Trápení Chomutova pokračuje, padl i s Olomoucí

06.12. 20:31 Aktualizováno 06.12. 22:59

Hokejisté Chomutova prohráli v dohrávce 27. kola extraligy na vlastním ledě s Olomoucí 2:3 po prodloužení a nadále zůstávají v útlumu. Přestože Piráti dvakrát... více

Jihlavský obránce Petr Šidlík si má vybrat - buď studium, nebo zábava.

Chtěli omluvenku
Buď studium nebo zábava, píše profesorka bekům Jihlavy

06.12. 14:40 Původní zpráva

O tom, že skloubit vrcholový sport se studiem není vůbec jednoduché, nemusíme vést dlouhé diskuze. Na vlastní kůži to teď vtipným způsobem pocítili i hráči... více

Hokejisté Chomutova vyzvou v rámci dohrávky Olomouc.

Extraligová dohrávka
Chomutov už měsíc a půl nevybojoval tři body. Porazí Olomouc?

06.12. 05:00

Další pokus o tříbodový zisk za vítězství v základní hrací době mají před sebou díky dohrávce 27. kola extraligy hokejisté Chomutova, kteří přivítají Olomouc.... více

Hokejisté Plzně se radují ze vstřelené branky.

Extraliga
Plzeň navýšila náskok na čele, Hradec Králové vyhrál ve Zlíně

05.12. 21:10 Aktualizováno 05.12. 21:51

Hokejisté Plzně porazili v dohrávce 19. kola Mladou Boleslav 4:1 a protáhli svoji bodovou sérii na dvanáct utkání, z nichž 11 vyhráli. Naopak Středočeši... více

Hokejový útočník Michal Bulíř z Liberce.

Ostrý faul
Hlavou na mantinel. Za drsný zákrok si Bulíř odsedí jeden zápas

05.12. 10:14

Hokejový útočník Michal Bulíř z Liberce dostal od disciplinární komise extraligy jednozápasový trest za faul na litvínovského obránce Marka Baránka v nedělním... více

Petr Vrána.

Ztráta vedení
Vrána: Regulérně jsme se pos*ali, ale máme aspoň dva body

04.12. 05:30

Hodně divoký průběh měl extraligový duel mezi Spartou a Jihlavou. Pražané zpočátku dominovali a když Petr Vrána před polovinou 27. minuty zvýšil už na 4:1,... více

Hokejisté Sparty udolali Jihlavu v prodloužení.

Sparta ztratila tříbrankové vedení, Plzeň rozhodla v poslední vteřině

03.12. 17:49 Aktualizováno 03.12. 18:29

Hokejisté Sparty nezvládli utkání s Jihlavou. Berou sice dva body za výhru v prodloužení, po tříbrankovém vedení už se nejspíše viděli s plným bodovým ziskem.... více

Útočník Sparty Jaroslav Hlinka.

Kýžený zásah
Úleva. Snad nebudu čekat dalších dvacet kol, směje se Hlinka po gólu

02.12. 12:59 Původní zpráva

Zpočátku to by tvrdý boj, který dlouho nepoznával vítěze. Pardubice proti Spartě hodně kousaly a ještě deset minut před koncem svítil na světelné tabuli... více

Brankář Vítkovic Patrik Bartošák.

Vítkovická zeď
První nula v sezoně! Novou masku jsem pokřtil výhrou, říká Bartošák

02.12. 09:57

První nulou v sezoně přispěl brankář Patrik Bartošák k vítězství hokejistů Vítkovic nad Zlínem 5:0 a pokřtil tak novou masku. Čtyřiadvacetiletý člen širšího... více