Hokejisté Třince zdolali Jihlavu.

Extraliga
Třinec si poradil s Jihlavou, Plzeň schytala debakl v Olomouci

Aktualizováno 22.10. 19:16UVNITŘ DALŠÍ VÝSLEDKY. Hokejisté Třince zvítězili v 16. kole extraligy nad Jihlavou 3:0 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Gól a asistenci zaznamenal Tomáš... více

Plzeňský debut
Jaký byl první zápas po půl roce? Cítil jsem se dobře, řekl Kindl

Premiéru v dresu Plzně si odbyl v dnešním duelu na ledě Třince hokejový obránce Jakub Kindl, který musel se svými spoluhráči strávit ve šlágru 15. kola... více

Hokejisté Třince porazili Plzeň v prodloužení.

Extraliga
Třinec porazil ve šlágru kola Plzeň, Kometa padla s Hradcem

Aktualizováno 20.10. 21:10UVNITŘ DALŠÍ VÝSLEDKY. Třinečtí hokejisté porazili po Kometě Brno podruhé v týdnu lídra extraligy, když v 15. kole udolali Plzeň 3:2 v prodloužení. V plzeňské... více

Rastislav Dej po ataku Ondřeje Veselého.

Tvrdý faul
Veselý: Dej to přihrál. Oběť zákroku má ale zdemolované koleno

20.10. 14:43

Hokejový útočník Rastislav Dej z Vítkovic bude kvůli poraněnému kolenu po zákroku zlínského kapitána Ondřeje Veselého mimo hru dva až tři měsíce. Podle webu... více

Hokejový obránce Zbyněk Michalek v reprezentačním dresu (ilustrační foto).

Hvězda extraligy?
Posila jak hrom! Sparta získala obránce Zbyňka Michálka

20.10. 05:30

Hokejisty extraligové Sparty posílí obránce Zbyněk Michálek. Čtyřiatřicetiletý bek se do Evropy vrací po 17 letech v zámoří, naposledy hrál na farmě Arizony.... více

Sparta se v 15. kole extraligy představila na ledě Jihlavy.

Extraligová předehrávka
Jihlava otočila duel se Spartou. Pražané vyšli bodově naprázdno

19.10. 20:28

Jihlavq porazila v předehrávce 15. kola extraligy Spartu 4:2. Pražané vedli, ale nakonec přišli o šňůru tří výher bez ztráty bodu, neboť Dukla udeřila... více

Hokejisté Sparty si našli netradiční zábavu.

Vtipná disciplína

18.10. 17:00 Původní zpráva

Poslední tři extraligové zápasy zvládli vítězně, a tak si hokejisté Sparty mohli najít čas i na zábavu, která jim v jejich sportovním snažení příliš nepomůže.... více

Jakub Kindl posílí tým západočeské Plzně.

Z NHL do extraligy
Hrával v Detroitu i s Jágrem. Teď jde Kindl na zkoušku do Plzně

18.10. 13:27

Hokejisty extraligové Plzně posílí obránce Jakub Kindl, který naposledy hrál v NHL za Floridu. S Indiány podepsal zkušební smlouvu na měsíc. více

Třinecký útočník Martin Růžička pomohl k výhře hattrickem.

Třinecký snajpr
Každý hattrick je cenný. Děkuju spoluhráčům, usmíval se Růžička

17.10. 21:47

Čistým hattrickem v úterý úřadujícího brněnského mistra sestřelil třinecký hokejista Martin Růžička. Třemi góly bez přerušení dotáhl Oceláře k výhře 4:1 a tím... více

Hokejisté Třince přivítali na svém ledě v úterním zápase extraligy Kometu Brno.

Hokejová extraliga
Růžičkův hattrick srazil Kometu, Piráti zase padli, Litvínov se zvedá

17.10. 19:31 Aktualizováno 17.10. 19:46

Třinečtí Oceláři rozehráli druhou čtvrtinu nejvyšší soutěže výhrou 4:1 nad Brnem. Úřadujícího mistra v magnetu 14. kola čistým hattrickem srazil nejlepší... více

Fanoušci protestují proti novému disciplinárnímu řádu.

Tisícové pokuty
"Pruhovaný svině" nebo "pražský kur*y". Liga trestá za vulgarity

17.10. 12:30 Původní zpráva

Úvodní čtvrtina nejvyšší hokejové soutěže se kromě dominance Komety a Plzně nese i v ryze nesportovním duchu. Extraliga přijala na začátku sezony nový... více

Plzeň musí za své fanoušky zaplatit pokutu.

Extraliga
Pokuta pro Plzeň. Měls ho zabít, křičeli fanoušci po zásahu sudího

17.10. 11:46

Hokejový klub Škoda Plzeň dostal od disciplinární komise extraligy pokutu deset tisíc korun za chování fanoušků při pátečním utkání 12. kola proti Liberci... více

Ve čtvrtině soutěže vedou extraligu hokejisté Komety.

Čtvrtina soutěže
Extraliga: Kometa bez kocoviny, bezzubí Tygři a žalostný Litvínov

16.10. 16:30 Původní zpráva

Je odehráno třináct kol, hokejová extraliga je přesně ve čtvrtině. Dění na ledě sice trochu zastiňuje aféra na tribunách, kde fanoušci mohutně protestují proti... více

Plzeňský střelec Dominik Kubalík.

Statistické okénko
Kubalík se s Plzní veze na vlně. Pálí a vede produktivitu ligy

16.10. 10:11

Plzeňský útočník Dominik Kubalík vládne po první čtvrtině základní části hokejové extraligy produktivitě i tabulce střelců. Dvaadvacetiletý nejlepší kanonýr... více

Hokejista Liberce Michal Bulíř.

Liberecký střelec
Věřili jsme, odevzdali vše. Výhra? Zasloužená, říká Bulíř

16.10. 05:30

Díky vítězné přesilovkové trefě útočníka Michala Bulíře v čase 57:22 v utkání 13. kola proti Vítkovicím (2:1) se hokejisté Liberce odpoutali z předposledního... více

Hokejista Sparty Petr Vrána.

Domácí pevnost
Ubojovali jsme to, výhra nás stmelí, myslí si sparťan Vrána

15.10. 21:31 Původní zpráva

Zatímco Pirátům pomalu dochází dech, Sparta jede na vítězné vlně. Tři domácí zápasy a tři výhry. Takovou bilance má pražský celek z posledních kol extraligy.... více

O výhře nad Vítkovicemi rozhodl Michal Bulíř.

Bulíř vystřelil Liberci výhru, Hradec v derby smetl Pardubice

15.10. 18:56 Aktualizováno 15.10. 20:19

Hokejisté Liberce porazili ve 13. kole extraligy Vítkovice 2:1 a připsali si teprve druhou výhru z posledních sedmi zápasů. Vítěznou branku vstřelil v 58.... více

Plzeňský hokejista Ryan Hollweg.

Vítězná Plzeň
Indián Hollweg po bitce: Respekt Honzovi. Udělali jsme show

14.10. 06:30 Původní zpráva

Plzeň v extralize válí. Tentokrát si vzala na paškál vicemistra z Liberce a Severočeši odjížděli s pětigólovým přídělem. Na vítězství se velkou měrou podíleli... více

Hokejista Sparty Juraj Mikuš.

Těsný triumf
Šli jsme si zatím a věřili, že vyhrajeme, přiznává sparťan Mikuš

14.10. 05:00

Hokejisté pražské Sparty díky trefě obránce Juraje Mikuše ze 48. minuty zlomili na svou stranu duel 12. kola extraligy proti Mladé Boleslavi (3:2). Podle... více

Hradecký hokejista Richard Jarůšek.

Probuzený střelec
Konečně to tam spadlo, oddychl si po výhře hradecký Jarůšek

13.10. 22:07

Hokejový útočník Richard Jarůšek čekal na premiérový gól v aktuální sezoně až do 12. kola, kdy se ale trefil hned dvakrát a zajistil Hradci Králové výhru na... více