Chomutov doplatil Vondrkovi dluh, bude v klubu pokračovat?

15. 8. 2017 15:12
Chomutov doplatil Vondrkovi zbývající peníze.
Chomutov doplatil Vondrkovi zbývající peníze.

Vedení extraligového Chomutova doplatilo útočníkovi Michalu Vondrkovi dlužné peníze a splnilo tak základní požadavek smírčí komise Českého svazu ledního hokeje, která řeší výpověď smlouvy ze strany hráče. O další budoucnosti kapitána Pirátů a klíčové postavy týmu se však stále jedná.

Zástupci severočeského klubu ČTK uhrazení dluhů potvrdili, blíže ale celou situaci specifikovat nechtěli. Vondrka se připravuje s týmem, v dnešním přípravném zápase na ledě Plzně ale stejně jako většina opor nenastoupí.

Pětatřicetiletý Vondrka, který smlouvu s klubem vypověděl na začátku měsíce, přišel do Chomutova předloni ze Sparty a okamžitě se stal jedním z vůdců týmu. V letošním play off pomohl Pirátům deseti góly k historickému postupu do semifinále. Následně byl vyhlášen nejlepším hráčem celé soutěže. Během dvou sezon nasbíral v dresu Pirátů 86 bodů ve 115 utkáních.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Paprskář Pavel

Další čtení

Labská bouda v Krkonoších budí emoce už půlstoletí, hrozilo jí zbourání

Domácí
15. 11. 2025

Ničivý nálet zničil v listopadu 1940 většinu britského města Coventry

Zahraničí
15. 11. 2025

Exploze zabavených výbušnin zabila na indické policejní stanici sedm lidí

Zahraničí
15. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ