Hokejista Klesla ukončil své působení v Třinci, vrací se zpět do Ameriky

23. 11. 2012 22:53
Rostislav Klesla (Třinec) před Peterem Hamerlíkem (Třinec).
Rostislav Klesla (Třinec) před Peterem Hamerlíkem (Třinec).

Hokejový obránce Rostislav Klesla prozatím ukončil své angažmá v extraligovém Třinci. Třicetiletý bek Phoenixu, který za Oceláře hrál při výluce NHL, odletěl do zámoří a v zápase proti Litvínovu už v sestavě chyběl.

"Kleslovi skončila pojistka a odletěl do zámoří. Rozhodl se, že prosinec stráví v Americe, a pokud by NHL nezačala, tak bychom se znovu spojili," uvedl trenér Josef Turek po výhře Ocelářů 6:3.

Juniorský mistr světa z roku 2001 odehrál za Třinec 18 zápasů, ve kterých si připsal jednu asistenci.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Vlny veder ve Španělsku jsou stále smrtelnější: během pěti dnů zemřelo 212 lidí

Zahraničí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Pozor na nelegální léky: V Praze zabavili desetitisíce balení, která mohou ohrozit zdraví

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Změna u datových schránek: V srpnu skončí přihlašování přes Portál občana

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ