22.11.2012 17:30 Původní zpráva Aktualizováno 22.11. 17:51

Autor: - mar -

Třinečtí hokejisté se radují z vyrovnávací trefy Davida Ciencialy (vpravo).

David Cienciala
Lidé se musí hokejem bavit, ocenil finále jediný střelec Třince

Jediným střelcem hokejistů Třince ve čtvrtém finále extraligy byl David Cienciala. I když trefou v závěru řádné doby nalil do řad Ocelářů obrovskou dávku... více

Obránce Tomáš Havlín (vpravo) se o své nominaci na zápas dozvěděl ráno před rozbruslením.

Extraligové finále
Můj nejdůležitější gól kariéry, jásal po výhře liberecký Havlín

Hokejový obránce Tomáš Havlín se po dvouzápasové přestávce vrátil do sestavy Liberce a stal se hrdinou čtvrtého finálového duelu proti Třinci. více

Chomutov se rozloučil  extraligou domácí přestřelkou.

Baráž
Koblasa řídil hattrickem vítězné loučení sestupujícího Chomutova

Aktualizováno 23.04. 22:37Hokejisté Chomutova se rozloučili před vlastními fanoušky s neúspěšnou sezonou vítězně, poté co zdolali v závěrečném 12. kole baráže o účast v extralize České... více

Jiří Polanský na vhazování proti libereckému Liboru Hudáčkovi.

Finále
Liberec srovnal sérii, v prodloužení rozhodl Havlín

Původní zpráva Aktualizováno 23.04. 22:38Hokejisté Liberce vyhráli čtvrté finále play off extraligy v Třinci 2:1 v prodloužení a vyrovnali stav série na 2:2. Dramatické utkání rozhodl v 75. minutě... více