<span>Kanonýr Hruška</span> posílí hokejisty Karlových Varů

2. 8. 2010 19:20
David Hruška (vlevo) v dresu Slavie.
David Hruška (vlevo) v dresu Slavie.
David Hruška (vlevo) v dresu Slavie.Hokejisty Karlových Varů posílí útočník David Hruška. Dvojnásobný nejlepší střelec extraligy bude v týmu loňského mistra hostovat do konce kalendářního roku z prvoligového Chomutova.

"Z Davida je cítit velká chuť opět hrát extraligu. Přestože prošel loni velkou změnou a ze Slavie zamířil do Chomutova, nepochybujeme, že bude stále vynikajícím koncovým hráčem," uvedl na klubovém webu generální manažer HC Energie Miroslav Vaněk.

"Od jeho angažování si slibujeme, že výrazně zlepší naši produktivitu, která nám v minulé sezoně scházela. Davidovým úkolem bude propracovat se do tří elitních útoků. Snadný úkol to pro něj nebude, ale doufám, že jej zvládne," dodal Vaněk na adresu třiatřicetiletého útočníka, který za Karlovy Vary nastupoval už ve dvou sezonách na přelomu tisíciletí.

Před příchodem do Chomutova působil ve Slavii od roku 2002. Předtím hrál také za Vsetín, Opavu, Litvínov a Havířov.

Foto: ČTK
Autor: ČTK

Další čtení

Výročí stavebnice Merkur v Polici nad Metují připomenou akce v muzeu i v parku

Domácí
18. 9. 2025

Francii čekají rozsáhlé stávky a protesty proti škrtům v rozpočtu

Zahraničí
18. 9. 2025

Křetínského EPH v pololetí stoupl zisk na 51 miliard Kč, přispěla nová akvizice

Ekonomika
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ