Trenér Kalous v Liberci končí, míří do zahraničí

16. 4. 2012 10:10
Trenér Jiří Kalous.
Trenér Jiří Kalous.

Trenér Jiří Kalous končí po třech sezonách na střídačce hokejistů extraligového Liberce. Sedmačtyřicetiletý kouč, kterému v dubnu končí se severočeským klubem smlouva, se rozhodl přijmout momentálně blíže nespecifikované zahraniční angažmá.

"Jiří Kalous u nás končí. Neobnovili jsme mu smlouvu respektive se rozhodl přijmout nabídku zahraničního klubu," řekl generální manažer Bílých Tygrů Ctibor Jech. Liberec přitom měl o služby trenéra, který tým dovedl dvakrát do semifinále play off, zájem i nadále.

Kalous, který před angažmá v Liberci působil jako asistent Vladimíra Růžičky ve Slavii, by mohl zamířit na střídačku nováčka KHL Lva Praha a stát se spolupracovníkem Josefa Jandače, který by měl tým převzít. "Nabídek se sešlo víc, svoji budoucnost samozřejmě řeším," uvedl Kalous pro Sport. Liberec momentálně řeší, kdo Kalouse nahradí. "Pracujeme na tom," řekl Jech

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Výzkum: Romové čelí anticikanismu už jako děti. Formuje jim celý život

Domácí
Aktualizováno: 16. 9. 2025 15:55
ilustrační foto

Estonsko vykope na hranicích s Ruskem 40 kilometrů protitankových příkopů

Zahraničí
16. 9. 2025

Ferrari už "odsloužilo" 35 tisíc kilometrů. Řidiči ho fotí a pak platí pokuty

Domácí
16. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ