Třinecký aspirant na titul dotáhl přestup kanonýra Růžičky

31. 1. 2015 15:59
Štefan Růžička, hokejový útočník (vlevo).
Štefan Růžička, hokejový útočník (vlevo).

Slovenský hokejový útočník Štefan Ružička se přece jen stane posilou Třince. Devětadvacetiletý hráč, který naposledy nastupoval za Slovan Bratislava v Kontinentální lize, se domluvil s vedením lídra extraligy na smlouvě do konce sezony. Oceláři o tom informují na svém oficiálním webu.

Ružička patřil k vyhlédnutým třineckým posilám už před sezonou, kdy se ale účastník mistrovství světa v letech 2009 a 2011 se rozhodl dát přednost nabídce švýcarského Lausanne. Později zamířil do Slovanu Bratislava.

Bývalý útočník Spartaku Moskva, Ufy či Omsku však ve slovenském týmu laboroval se zdravotními problémy a připsal si pouze 11 startů, dva góly a dvě asistence. Podle webu Třince by se v dresu Ocelářů mohl objevit již v nedělním extraligovém zápase proti Liberci.

Další čtení

Pátrání po ztraceném chlapci má dobrý i dramatický konec. Byl možná unesen

Domácí
Aktualizováno: 14. 12. 2025 16:29
ilustrační foto

Na pláži v Sydney stříleli do židů. 12 mrtvých, útočníci byli asi dva

Zahraničí
14. 12. 2025
ilustrační foto

V USA se zase střílelo ve škole. Zatím jsou dva mrtví, další v kritickém stavu

Zahraničí
Aktualizováno: 14. 12. 2025 16:31

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV