24.03.2016 10:54

Zleva Tomáš Pavelka z Litvínova a Filip Suchý z Plzně.

Hokejová extraliga
Plzeň se může přiblížit Liberci, potvrdí Vítkovice nadějný výkon?

Hokejisté Plzně si mohou v úterním 41. kole extraligy upevnit druhou pozici a přiblížit se vedoucímu Liberci, který nastoupí na ledě třetí Sparty až ve středu.... více

Zleva Guntis Galvins z Třince a Jaromír Jágr z Kladna.

Jágra zlobí špatné začátky. Co říkal na hollywoodskou návštěvu?

Hokejisté Kladna prohráli v extralize potřetí za sebou a opět byl problém hlavně v nevydařené první třetině. V neděli proti Třinci stejně jako v pátek proti... více

Martin Zaťovič (vpravo) z Brna dává gól. Zleva Akim Aliu z Litvínova a brankář Litvínova David Honzík.

Kapitán Brna
Budíček! Obrat Komety vedl Zaťovič. A málem dal znovu hattrick

Hokejová Kometa se může plně spolehnout na svého kapitána. Martin Zaťovič řídil zvrat utkání, které by se spíše než na třetiny mělo dělit na poločasy. V tom... více

Zleva Pavel Kousal, Ondřej Najman a Oscar Flynn z Mladé Boleslavi.

Kladno těsně podlehlo Třinci, Plzeň rozstřílela Spartu

Aktualizováno 26.01. 21:06Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 40. kole extraligy na ledě posledních Pardubic 3:2 v prodloužení a zabrali po dvou prohrách. více