Zápas se Slavií Chomutov nedohrál. <span>Byl okraden</span>

5. 8. 2010 21:37
Hokejisté Slavie (ilustrační foto).
Hokejisté Slavie (ilustrační foto).

Hokejisté Slavie (ilustrační foto).Pouze dvě třetiny odehráli z dnešního přípravného utkání hokejisté pražské Slavie a prvoligového Chomutova. Ke třetí části už po dohodě nenastoupili, protože hosté ve druhé přestávce zjistili, že jim někdo na stadionu v Edenu vykradl šatnu.

"Ztratily se takové ty klasické věci, jak to při těchto krádežích bývá. Hráči přišli o peněženky, telefony, peníze či kreditní karty," řekl ČTK generální manažer klubu Jaroslav Veverka.

Po 40 minutách vedla Slavia 3:0 zásluhou gólů Micky, Poletína a Růžičky, kteří změnili bezbrankový stav z první třetiny.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

ČNB: Bankám v 1. čtvrtletí stoupl čistý zisk o osm procent na 29,55 miliardy Kč

Ekonomika
22. 6. 2026

Střelba v Montrealu si vyžádala tři mrtvé, včetně podezřelého

Zahraničí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ