Liberec tentokrát doma nezaváhal a srovnal finálovou sérii

19.04.2019 16:40 Původní zpráva Aktualizováno 19.04. 19:40

Obnovit

• 60

To je z liberecké Home Credit Areny vše, děkujeme za pozornost.

• 60

Konec zápasu. Liberec vyhrál v druhém utkání s Třincem 3:1 a srovnal stav finálové série na 1:1.

• 60

Liberečtí fanoušci děkují svým borcům za předvedený výkon.

• 60

Ještě jedna bitka mezi Draveckým a Redenbachem, třinecký obránce schytal dvě minuty navíc za předchozí krosček.

• 60

Ordoš mohl navýšit skóre, ale Hrubec jeho tutovku vychytal.

• 59

Všichni čtyři kohouti už zaujali svá místa na trestné lavici, pokračuje se pět na pět.

• 59

Boxerská čtyřhra v podání dvojice Filippi, Krenželok a Adamský, Marcinko vyzněla mírně ve prospěch libereckého dua. Dá se říct, že tahle bitka je pozvánkou ke třetímu utkání, druhý zápas se zdá být rozhodnutý.

• 58

GÓL! Krenželok se dostal k odraženému puku, vybídl k zakončení osamoceného Jaroslava Vlacha a liberecký útočník chladnokrevnou bekhendovou kličkou zvýšil vedení Bílých tygrů. Liberec - Třinec 3:1.

• 58

Werek se omlouvá za zásah do lapačky, přesto ihned schytal pár ran od obránců.

• 58

Zápasnická vložka v rohu kluziště skončila až s hvizdem rozhodčího. Šimon Hrubec už pomalu pokukuje po střídačce, aby poslal do hry šestého bruslaře.

• 57

Lenc prověřil Hrubce z ostrého úhlu a Bílí tygři si na chvíli odpočinou v útočném pásmu.

• 56

Kolmann zavrávoral v nebezpečném prostoru, naštěstí pro něj měl ale Cienciala k puku daleko.

• 55

Liberec začíná být pasivní a snaží se těsný náskok ubránit.

• 54

Růžičkovi překazil střelu na poslední chvíli zásahem hokejky Šmíd. Třinecká elitní formace znovu nadělala obraně Tygrů velké problémy a Will si připsal další dva zákroky.

• 53

Dlouhou pasáž bez přerušení ukončil Hrubec a po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho svatyní.

• 52

Čas teď pro změnu běží pekelně rychle, a to zejména pro Oceláře, kteří mají už pouze osm minut na to, aby poslali utkání alespoň do prodloužení.

• 50

Gernát poslal v nouzi puk napříč svým brankovištěm, a kdyby byl Lenc pozornější, mohl tento nečekaný dárek proměnit ve třetí gól Tygrů.

• 49

Hra je v posledních minutách rozkouskovaná a Třinec se nemůže dostat do tempa.

• 49

Michal Kovařčík nebezpečně vypálil, liberecký gólman jeho střelu vytěsnil vyrážečkou.