23.04.2019 20:35 Původní zpráva Aktualizováno 23.04. 22:38

Obnovit

• 74:09

Utkání skončilo.

• 74:09

GÓÓÓL!!! TOMÁŠ HAVLÍN rozhoduje čtvrté finále. Jeho přízemní střela zamířila přesně ke vzdálenější tyči. Hrubec nereagoval na jeho pokus, protože nic neviděl a Havlín se tak dočkal zasloužené trefy, protože ta v první třetině mu nebyla uznána. Do Liberce se finálová série přestěhuje za vyrovnaného stavu 2:2.

• 73:05

Kvapil připravil ideální střeleckou pozici pro Ševce, ten ale z první trefil jen Hrubcův beton. Draveckému se pak nepovedla přihrávka na rozjetého Chmielewského.

• 70:51

Ciencalů pokus ze strany dokázal vytěsnit Will v době, když už Liberečtí kompletní.

• 70:50

Polovin přesilovky je pryč. Třinečtí zatím nevystřelili na Willa.

• 69:49

Oceláři si svým aktivním pojetím hry vynutil faul na Jelínkovi a tentokrát se bude muset bránit Liberec.

• 68:34

Kombinaci domácích zakončil Husák. Měl to však na dlouhou hůl a Will se stihl proti jeho střele zápěstím přemístit.

• 67:40

Svačina se komplikovaně dostval do útočného pásma, nicméně střelou z kruhu prověřil Willa. Ten sebejistě chytá.

• 65:43

Růžička se s Vránou řítili do rychlé protiakce, Růžička ale nedokázal najít najíždějícího spoluhráče. Na druhé straně Hrubec vyrazil pokus Valského.

• 64:47

Liberec hrál dlouho v útočném pásmu. Hrubec se ale bát nemusel, k jeho ohrožení totiž nedošlo.

• 63:35

Trenér Tgrů si bere oddechový čas po zakázaném uvolnění jeho týmu.

• 63:00

Chmielewski poslal kotouč do hloubi útočného pásma, kde operoval Růžička. Ten pak hledal před brankou stojícího Marcinka, hosté se ubránili.

• 62:12

Třinec je kompletní.

• 62:00

Hostům se poté nedaří usadit v útočném pásmu.

• 61:13

Znovu vyšel ze souboje vítězně domácí gólman. Vrána poté vyhodil puk přes celý led do bezpečí.

• 60:52

hrubec nadvakrát úspěšně zasáhl proti Kvapilovi.

• 60:12

Marcinko po dvanácti sekundách zahrál vysokou holí a Třinec jde do čtyř hned zkraje nastavení.

• 60:01

prodloužení právě začalo.

• 60:00

Víc už se ale ve třetí třetině nestihne. Zápas jde do prodloužení. Ve čtvrtém duelu se bude nastavovat ještě dvacet minut, následně nájezdy, pokud nedojde k rozuzlení gólem ze hry.

• 58:40

Chmielewski se natlačil před bránícího Stříteského a řítil se na Willa! Polský útočník zkusil střelu mezi betony, Will však byl připraven. Gernát násedně od modré minul branku.

Autor: - red -