Zkušený centr Němec se z Brna přesouvá do Mladé Boleslavi

16. 11. 2017 13:45
Vojtěch Němec brněnskou Kometu na měsíc opouští.
Vojtěch Němec brněnskou Kometu na měsíc opouští.

Hokejový útočník Vojtěch Němec bude měsíc hostovat z Brna v Mladé Boleslavi. Za Bruslařský klub nastoupí jednatřicetiletý centr už v pátečním extraligovém utkání doma proti Hradci Králové. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.

Němec si v této sezoně připsal v dresu Komety v 21 zápasech osm bodů za pět branek a tři asistence. Nyní se na čas přesune poblíž svému rodišti České Lípě. Mladá Boleslav jeho příchodem reagovala na zranění útočníka Pavla Musila.

Člen mistrovského kádru Komety z minulé sezony má na kontě v extralize 307 zápasů a 187 bodů za 83 branek a 104 asistencí. V nejvyšší soutěži oblékne dres třetí celku. Debutoval v sezoně 2009/10 v dresu pražské Slavie, v kádru Komety se Němec usadil od ledna 2012 po příchodu z tehdy prvoligového Havlíčkova Brodu.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Paprskář Pavel

Další čtení

ilustrační obrázek

Umělá inteligence zvyšuje záchyt rakoviny prsu o 15 procent

Zdraví
14. 10. 2025

Ukrajinci nezapomínají. Každý den dají minutu života hrdinům

Zahraničí
Aktualizováno: 14. 10. 2025 10:46

Babiš brzdí personálie. Prý jedná o programu, o lidech se rozhodne za měsíc

Domácí
14. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ