08.04.2021 12:51

Hokejová dvacítka otočila semifinále se Švédskem a na MSJ si zahraje o zlato.

Konec čekání
Hokejová dvacítka otočila semifinále se Švédskem a na MSJ si zahraje o zlato

Čeští hokejisté porazili v semifinále juniorského mistrovství světa Švédsko 2:1 v prodloužení a po 22 letech postoupili do finále. Utkání rozhodl v čase 69:10... více

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán skončil na střídačce švýcarského Ajoie.

Neuspokojivé výsledky
Bývalý reprezentační kouč Pešán skončil na střídačce švýcarského Ajoie

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán skončil na střídačce švýcarského Ajoie. Vedení posledního týmu soutěže jej odvolalo po sérii 13 porážek.... více

Mistr světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink Stefan Haneder z Rakouska.

Souboj barmanů
Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink 2022 zná svého vítěze!

Mistrem světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink se stal Stefan Haneder z Rakouska s koktejlem The 5 Elements. Vítěz kromě ocenění obdržel... více

Česká hokejová reprezentace se raduje ze zisku bronzové medaile z mistrovství světa ve Finsku.

Euforii na střídačce ze třetí třetiny si budu pamatovat do konce života, uvedl Krejčí

Zkušený útočník David Krejčí měl v sobě při utkání o bronz na mistrovství světa proti USA obrovskou touhu uspět. Vnímal naplno, že tým má jedinečnou... více